Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Herkese merhaba arkadaşlar bu konumuzda Xiaomi Poco F2 Pro IMİ cihazının ENG Rom dosyasını paylaşacagım

Dosyayı paylaşmamızın sebebi piyasayı bozup esnafa zarar vermek değil birçok yerde paylaşıldıgı için site olarak paylaşma gereği duyduk.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

HIZLI LİNK

İNDİRME LİNKİ
Şifre : GSMTurkey#SİLİVRİ_serdar

Şifresiz Yeni Dosya:

Moderatör tarafında düzenlendi:
emegine salik
eng firmware yuklendi ama yine qcn yedek alinmiyor :(

Eng her yerde varda işte önemli olan işlem süreci biraz farklı bu sanırım

Hocam nasil yapacaz, youtube a video yukleme veya burdan yazma sansiniz var midir?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam nasil yapacaz, youtube a video yukleme veya burdan yazma sansiniz var midir?

poco f2 pro 5g 128gb saglam QCN araniyor abiler
ne yaptisam sebeke vermiyor
eng dosyanin icinden factory nv hepsi denendi
internet de qcn buldum denendi
herturlu repair yaptim sim2 sim 1
sadece sim2 vs vs vs....
ama nafile sebeke gelmedi
bence uygun factory nv ve uygun qcn bulmaliyim!

sadece sim2 vs vs vs....
Ayni durumdayim. Yardim edecek yokmu

sadece sim2 vs vs vs....

aynı sorunla karşılaşıyorum Allah rızası için yok mu bi çözümü..

Herkese merhaba arkadaşlar bu konumuzda Xiaomi Poco F2 Pro IMİ cihazının ENG Rom dosyasını paylaşacagım

Dosyayı paylaşmamızın sebebi piyasayı bozup esnafa zarar vermek değil birçok yerde paylaşıldıgı için site olarak paylaşma gereği duyduk

Dosyayı indirmek için konuyu begenmeniz yeterli

[Hidden content]

hocam eng atıktan sonra resetlemeye başladıı nedendir ne yapmam gerekir

Edit: çözüldü

böyle telefonun içine edim... eng rom yükledim telde tık yok brick oldu. tekrar kredi ile eng rom yükledim yine açmadı.. telde tık yok.. biride çıkıp uyarıda bulunsa ne iyi olurdu.. bl unlocked mi flash antiroll back error hatası verdğinden qcfire fastbootdan yükledim tel sustu. edl auth kredi ile eng rom yükledim yine tık yok. ne saçma birşey bu.. bu şerefsiz tel yoksa note 8 deki gibi chipmi seçio.

ustam ufi ile eng rom yükledim cihaz şimdi hiç açılmıyor yalnız edl mod var

bu cihazı çözen varmı ustam ufi ile eng yükleyince cihaz açılmıyor yalnız edl mod çalışıyor

eng rom yukledım cıhaz sustu edl görüyot umt ve chimera var nasıl düzelte bilirim açeba ??

Dosyayı paylaşmamızın sebebi piyasayı bozup esnafa zarar vermek değil birçok yerde paylaşıldıgı için site olarak paylaşma gereği duyduk.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

HIZLI LİNK

İNDİRME LİNKİ
Şifre : GSMTurkey#SİLİVRİ_serdar

parola yanlış maalesef

Lmi 256GB reset sorunu yaşayanlar QcFire Xiami FB Flasher kısmından flash modem NoN-Hlos.bin kısmındaki tiki kaldırın.
Reset çözülüyor

Geri
Üst Alt