Stock Rom Aidata ADT1061 Stock Rom (Support' dan)

slm ustam kolay gelsin şimdi bu tabletlerden bana geldi bi kaç tane imei numaraları klonlanmış nasıl yapabilirm

Yazılım sonrası ekran gidip geliyor.

teşekkürler
Ustam yetkili servis ile görüşme sağlamaya çalıştım ancak görüşme esnasında bekletiyorlar ve hat düşüyor yada meşgule veriliyor sürekli ara ara deniyorum.
Ustam yetkili servis ile görüşme sağlamaya çalıştım ancak görüşme esnasında bekletiyorlar ve hat düşüyor yada meşgule veriliyor sürekli ara ara deniyorum.
merhaba rar şifresi verebilirmisiniz

1628670787187.png

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

böyle kalıyr ne zman biter

Selamun Aleyküm magiskten root atıcam arkadaşım boot.img olması lazım dedi indirdim bulamadım arkadaşımda bulamadı derin aramadada çıkmıyor bu root için deilmi?

Merhaba arkadaşlar, sizlere Aidata Alim ADT1061 model tablete ait stock rom dosyasını paylaşıyorum. Dosya içeriğinde driver dosyası, yükleme programı ve rom dosyası mevcuttur. Dosya şifreli olup, şifresi mesaj sayısı 100 ve üzeri olan kullanıcılara sayın yöneticilerimiz tarafından verilecektir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre:YsfZyEmr

ADT1061 Stock Rom

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim.
Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna b
asmanız yeterlidir.
Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.
Bende siyah renki olanı vardı sorunsuz bir şekilde yüklendi cihaz çalışır konuma geldi.

Merhaba arkadaşlar, sizlere Aidata Alim ADT1061 model tablete ait stock rom dosyasını paylaşıyorum. Dosya içeriğinde driver dosyası, yükleme programı ve rom dosyası mevcuttur. Dosya şifreli olup, şifresi mesaj sayısı 100 ve üzeri olan kullanıcılara sayın yöneticilerimiz tarafından verilecektir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre:YsfZyEmr

ADT1061 Stock Rom

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim.
Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna b
asmanız yeterlidir.
Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.
link kırık usta

Geri
Üst Alt