Yardım Casper Via S10 Root İsteği

• Konbuyu başlatan LaSTKRaL
  • Başlangıç tarihi
L

LaSTKRaL

casper via s10 tablet var root nasıl atılır android sürüm yükseltmek istiyorum hiç mi yolu yok stock rom var sp flash tool ile rom yükledim cihaz kapalı iken şimdi acılmıyo şarj da olmuyo bi kere daha olmuştu 1 2 gün sonra denedim açılmıştı kendigilinden şarjı bitmiş

casper via s10 tablet var root nasıl atılır android sürüm yükseltmek istiyorum hiç mi yolu yok stock rom var sp flash tool ile rom yükledim cihaz kapalı iken şimdi acılmıyo şarj da olmuyo bi kere daha olmuştu 1 2 gün sonra denedim açılmıştı kendigilinden şarjı bitmiş
siz cihaza rootmu atmak istiyosunuz yoksa cihazi açmakmı istiyosunuz?

mediatek preloader usb vcom (androiid)(com6) aygıt yöneticisi baglantı noktaları böyle görünüyor takınca tableti içini mi acıyım hangi yazılımı yükleyeyim

mediatek preloader usb vcom (androiid)(com6) aygıt yöneticisi baglantı noktaları böyle görünüyor takınca tableti içini mi acıyım hangi yazılımı yükleyeyim
tabletin pilini çıkar tak sp flash ile yükle açılır tablet.

Tablet brick olmamıştır inşallah.

bootloader kilidi varmı yokmu nasıl ögrencem
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
 fastboot devices

fastboot oem unlock

fastboot oem unlock-go

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
 fastboot devices[/B][/CENTER]
[B]
[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem unlock[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem unlock-go
factory mode girdi ses kısma tuşuna basılı tutunca
fastboot' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file. böyle çıkıyor cmd ye yazınca

factory mode girdi ses kısma tuşuna basılı tutunca
fastboot' is not recognized as an internal or external command,