Stock Rom Casper VIA S28 Stock Rom

prens45

Üye
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA S28 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılım denenmemiştir.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımı yükleyip yüklememek size kalmıştır. Bu yazılımı yükledikten sonra oluşabilecek olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir

Yazılımı yüklemeden önce cihazın içini açıp ana karttan bakın. Bu cihaza ait 2 farklı yazılım mevcut. 2 yazılımda farklı olduğu için cihaza uygun yazılımı yüklemeniz lazım.

Cihazın içini açtığınız zaman aşağıdaki resimdeki gibi cihazınıza uygun olan yazılımı seçip yükleyin.

33c3d816dfa4fb0e4241ad5f6fc694e3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA S28 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılım denenmemiştir.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımı yükleyip yüklememek size kalmıştır. Bu yazılımı yükledikten sonra oluşabilecek olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir

Teşekkürler paylaşım için. Emeğinize sağlık.

Merhaba ben dosyayı açmak istediğimde read only olduğu için açilmiyor

link ölmüş yardımcı olurmusunuz

ne kadar beklemek lazım bi bilginiz varmı ustam

Yazılım denenmemiştir.

bu romu yükledim uçtu tablet nasıl canlandıracağız bunu :)

yazılımı tablete yükledim hiç açılmaz oldu tekrar yazılım yüklemeye çalışıyorum kırmızı çizgi doluyor hata veriyor 4032 hatası yardım

yazılımı tablete yükledim hiç açılmaz oldu tekrar yazılım yüklemeye çalışıyorum kırmızı çizgi doluyor hata veriyor 4032 hatası yardım
Tabletin sorunu neydi
Servis yazılımıdır yazılımda hata yok denendi

beklemeye gerek kalmadan indirme yöntemi var

yazılımı tablete yükledim hiç açılmaz oldu tekrar yazılım yüklemeye çalışıyorum kırmızı çizgi doluyor hata veriyor 4032 hatası yardım aynı sorun bende oldu

Geri
Üst Alt