E-GSM Tool Hakkında Bilgi

enesbasar1

Üye
Arkadaşlar bu tool ile diyelim;
note 9s/Pro
Poco x3 NFC vs bunun gibi eng romu olan cihazlara BL Kapalıyken yazılım atılıyor mu atılıyorsa kredi sistemi ile mi kaç kredi kesiyor.
Eng rom yerine Cihazı direkt unlock yapabiliyor muyuz . Yoksa bir hafta beklemeli miyiz? Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

krediyle yazılım atabilirsin.3 kredi kesiyor galiba.bootloader unlock için 1 hafta beklemek lazım.

Valla bir araştırmaya girdim aklım bulandı.
E-Gsm Tool
Xiaomi Pro Tool
Xiaomi Auth Tool
Unlock Tool

Bunların arasında kaldım hepsinin ayrı ayrı özelliği var kararsız kaldım. Aslında amacım şu BL Kapalı xiaomi qualcomm modellerine eng rom atıp repair yapmak sizce hangisini kullanmalıyım.

E-Gsm Tool
Xiaomi Pro Tool
Xiaomi Auth Tool
Unlock Tool

Bunların arasında kaldım hepsinin ayrı ayrı özelliği var kararsız kaldım. Aslında amacım şu BL Kapalı xiaomi qualcomm modellerine eng rom atıp repair yapmak sizce hangisini kullanmalıyım.
repair için dft filan varsa xiaomi auth tool yada xiaomi fire toola ücretsiz kayıt olup kredi yüklersin ücretiyle eng rom o şekilde atarsın.ama dft gibi hiç tool yoksa egsm alabilirsin.

E-Gsm Tool
Xiaomi Pro Tool
Xiaomi Auth Tool
Unlock Tool

hiç birinde Note 9S/9Pro Direk unlock yok mi account ile işlem yapıp 1 hafta beklemen lazım,

repair için dft filan varsa xiaomi auth tool yada xiaomi fire toola ücretsiz kayıt olup kredi yüklersin ücretiyle eng rom o şekilde atarsın.ama dft gibi hiç tool yoksa egsm alabilirsin.
var onlar umt felan yapıyorumda zaten sırf 1 hafta beklememek amacım. Peki şunu sorucam son olarak auth toolla attım engyi diyelim 4-5 kredi neyse kesti. sonra globale dönerken herhangi bir kredi kesmez dimi.

var onlar umt felan yapıyorumda zaten sırf 1 hafta beklememek amacım. Peki şunu sorucam son olarak auth toolla attım engyi diyelim 4-5 kredi neyse kesti. sonra globale dönerken herhangi bir kredi kesmez dimi.
ücretsiz fastboota alıp ordan atacaksın global romu edl den yemez

Son düzenleme:
eng romdan stock rome dönmek için Fastboot modunda işlem yapabilirsiniz!

Xiaomi Pro Tool yeni üyeliği kapatmış malesef.

Avatar Tool ile Fire Tool arasında kaldım bunların ikiside loader dosyası istiyor. O loader dosyalarını bulmakta sıkıntı her modelinki. E gsm tool alıcaz sanırım son çare.

Xiaomi Pro Tool yeni üyeliği kapatmış malesef.

Avatar Tool ile Fire Tool arasında kaldım bunların ikiside loader dosyası istiyor. O loader dosyalarını bulmakta sıkıntı her modelinki. E gsm tool alıcaz sanırım son çare.
fire tool rom dan images kısmını al c ye at zaten her romun içinde firehose mevcut

ustam s,ze bişey sorum bu avatar tool aldım ama flash bölümü yok neden acaba sönük yani
Server kapalı olduğu için ustam. Gün içinde ara ara açılıyor denk getirmen lazım. Telegram gruplarından açıldığında haberdar olabilirsin.

Geri
Üst Alt