Tavsiye Ev Kullanıcısı için Dongle Tavsiyesi

sunyy2003

Üye
Herkese hayırlı işler

Ben sıradan ev kullanıcısıyim şimdiye kadar hep arkadaşlarımın kendimin ailemin cihazlariyla uğraştım kendimde başlangıç seviyesinde yazılım dilleriyle uğraşıyorum ve artık bir box alıp evden bir şeyler yapmaya çalışacağım

İstediğim şey box a bir kere para verip sürekli lisans yada senelik ücret vs şimdilik ödemek istemiyorum

Aklıma hydra yatmıştı ama ondada sanki çok şikayet gördüm

Bunun dışında sadece bir kere para verip sonra kullanabileceğimiz dongle varmıdır..

Şimdiden tesekkurler

hangi modeller ile uğraşacaksın ? senelik ücret ödemeden .

sadece samsung ise z3x samsung aktivasyonlu kredili

diğer modellerde olsun dersen hydra dongle ( samsung yok bunda z3x kadar )

hangi modeller ile uğraşacaksın ? senelik ücret ödemeden .

sadece samsung ise z3x samsung aktivasyonlu kredili

diğer modellerde olsun dersen hydra dongle ( samsung yok bunda z3x kadar )

Merhaba daha çok Xiaomi oppo one plus Huawei Asus vs belki Samsung talep olursa ona göre alirim

Son düzenleme:
[Gizli içerik]

Merhaba daha çok Xiaomi oppo one plus Huawei Asus vs belki Samsung talep olursa ona göre alirim
Tr Tools satın alabilirsiniz. +90 552 812 0724 whatsapptan ulaşırsanız site yetkilileri yardımcı olacaktır.

Ben şimdilik bir dongle alıp her sene ödemek istemiyorum aklımdaki kadar olursa her şey o zaman düşünmeden alirim
sınırsız olanlar octo z3x ve hydra. ancak hydra stabil çalışmıyor. z3x ve octoplus ise samsung cihazlarını yapar. aldığın pakete göre de değişir. diğer araçlar pahalı değil günlük 3 tl veriyorsun her türlü paranı çıkartırsın.

Geri
Üst Alt