• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda bilgisayarınızda bulunması gereken tüm driverları bir paket yaptık ve 600 mb bir zip dosyası oluşturup mega'ya upload ettik.

Mutlaka herkesin bilgisayarında olması gereken bir paket olduğunu düşünüyorum. Hemen hemen tüm driverlar mevcut. Telefon, tablet, box hepsi var.

Bilgisayara format attınız bide driver aramak ile uğraşmadan bu dosya ile hemen işinizi halledeceksiniz.

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Ben driver booster kullanıyorum normaldede. Bunuda indireyim alternatif olarak.

odunbey

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
VIP Üye
Ben driver booster kullanıyorum normaldede. Bunuda indireyim alternatif olarak.

usta driver booster ve benzeri diver yükleme araçları örnek veriyorum benım z3x driverini otomatik gorurmu yada adb driveri mtk qualcomm bunları telefon takılı değilken yukluyormu

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
usta driver booster ve benzeri diver yükleme araçları örnek veriyorum benım z3x driverini otomatik gorurmu yada adb driveri mtk qualcomm bunları telefon takılı değilken yukluyormu
Driver booster qualcomm mtk driverı yüklmez. Pc driverları için geelde çok iyi.
Usb aygıtı tanınmadı gibi hataları da düzeltebiliyor kimi zaman

enesbasar1

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda bilgisayarınızda bulunması gereken tüm driverları bir paket yaptık ve 600 mb bir zip dosyası oluşturup mega'ya upload ettik.

Mutlaka herkesin bilgisayarında olması gereken bir paket olduğunu düşünüyorum. Hemen hemen tüm driverlar mevcut. Telefon, tablet, box hepsi var.

Bilgisayara format attınız bide driver aramak ile uğraşmadan bu dosya ile hemen işinizi halledeceksiniz.

güncel olanı var mı ?

Üst Alt