Stock Rom Hometech Alfa 10TM Read Stock Rom

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar, sizlere Hometech Alfa 10TM modeline ait Cm2 ile çektiğim stock rom dosyasını paylaşacağım. Dosya indirme bağlantısı ve ayrıntı içeren ekran resimleri aşağıda mevcuttur.
Dosya şifreli olup, şifresi mesaj sayısı 100 ve üzeri olan kullanıcılara sayın yöneticilerimiz tarafından verilecektir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre:ysfzyemr10tm

WhatsApp Image 2021-04-23 at 14.28.37.jpeg

Hometech Alfa 10TM.PNG

WhatsApp Image 2021-04-23 at 14.28.38.jpeg

Hometech Alfa 10TM Stock Rom

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim.
Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir.
Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
emeğine sağlık ustam bende bir şifre rica ediyorum

şifre alabilmek için telegramınızın ve en az 100 mesajınızın olması lazım

sayın gsm turkey ekibi telegram grubuna katılmış bulunmaktayım yardımcı olursanız sevinirim

Herkese Merhaba
Forumda yeni üyeyim. Hometech Alfa 10TM tabletten geçti elime bir tane. Donma takılma sorunları ve google play hizmetleri hataları oluyordu. Ayarlardan fabrika verilerine sıfırladım ama sorun geçmedi. Ben de araştırma yaparken bu konuyu buldum ve flashtool ile yazılım yüklemesini başarılı şekilde yaptım. Fakat tablet şu anda hiç açılmıyor. Flashtool görmeye devam ediyor ama tablette hiç tepki yok. Daha sonra aklıma tabletin içini açıp resimdeki ile aynı mıdır diye bakmak geldi ve içini açınca etikette 20200909 yazdığını gördüm. Konuda ekli olan resimde 20200109 yazıyor. Acaba sorun bundan kaynaklı olabilir mi? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Tableti hep birlikte ayağa kaldıralım :))
WhatsApp Image 2022-05-18 at 14.13.33.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-18 at 14.13.16.jpeg

romu yükledim tablet açılmadı aynı modelin farklı romu varmı elnizde ?

Yazılımı hangi toolla yüklüyorsunuz cm2 şifreli çekiyor yazılımı geriye CM2 ile yüklenmesi gerekiyor.
Ben flashtool ile yükledim. Eğer sorun bundan kaynaklı ise şifresiz olarak flashtool ile yükleyebileceğimiz yazılımı birisi paylaşırsa iyi olur yada CM2 ile yükleyebilir miyim bu program paralı mı ? Çünkü tablet çöp olacak yoksa :)

Son düzenleme:
Emeğine sağlık ustam. Teşekkürler.

Merhaba ustam sana zahmet tekrardan link koyabilir misin tablet elimde kaldı da acil bana bu yazılım gerekli şimdiden çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt