looupss

Genel Moderator
Hometech HT 10MT ROM

e8b58efd-ef40-4c07-9f02-2f1bb9173d88.jpg

İNDİR

Yedek Linkler:

Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba öncelikle emekleriniz için teşekürler. ama link tıklıyorum bişey indirmiyor yardımcı olurmusun

bu sekılde deneyin

123.jpg

bende de bu cihazdan var android 6 ama yükseltek istiyorum detaylı anlatım yaparsanız sevinirim en başta tableti pc ye tanıtamıyorum driverını bulamadım

Mtk driver kurun

teşekkür ederim peki android 7 veya 8 yükleyebilirmiyim vede nasıl programları söylermisiniz yada link verirmisiniz

yukarıda verilmiş olan 10MT yi kurdum ama beyaz ekranda kaldı daha sonra HT_10_MT_Yeni_Ekran_Yazılım bunu yükledim oldu ama ekranın üst kısımlarında beyaz çizgiler oluştu onu nasıl kaybedebilirim yardımcı olurmusunuz

yukarıda verilmiş olan 10MT yi kurdum ama beyaz ekranda kaldı daha sonra HT_10_MT_Yeni_Ekran_Yazılım bunu yükledim oldu ama ekranın üst kısımlarında beyaz çizgiler oluştu onu nasıl kaybedebilirim yardımcı olurmusunuz
Format atınca düzeliyor. Biraz da beklemesi lazım.

Bu yeni ekran dosyasını yükleyince Android 7 mi oluyor yoksa yine 6 da mı kalıyor, bir avantajı var mı?

Hocam, bu tablete diğer MT8321 cihazların ROM ları uyar mı acaba, mesela Cube T12 var, Aoson 10.1 var. Bunların faydası ne olacak derseniz, GSM rom oldukları için arama yapabiliriz, FM radyo çalışır diye düşünüyorum. Cube firmware sitesi şu şekilde sanırım:
Cube Tablet Official Firmware Download
Uymaz ne yazıkki ancak port etmek gereki. TWRP yükleyip cihaza uygun custom rom port yapılabilir. Ama custom rom basit birşey değil. Deneyip test etmek lazım.

iki yazılımıda yükledim beyaz çizgili ekran geliyor farklı bir rom varmı aceba.

Geri
Üst Alt