Arkadaşlar herkese merhaba. Elimde ht 10mt tablet var. 5 farklı yerden ayrı ayrı rom indirip yükledim ama bir türlü tableti açamadım. Tableti açmaya çalışınca beyaz ekran üzerine yatay çizgiler geliyor. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan varsa yardımcı olur musunuz?

romu indirdim sırayla işlemleri gerçekleştirdiim ama flash tool da dowload dedikten sonra (format flash error possibly given a wrong format range please check your format setting) hatası alıyorum sebebi nedir acaba çözümünü bulamadım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.39 (1).jpeg
    376.1 KB · Görüntüleme: 23
  • WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.39.jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.39.jpeg
    384.4 KB · Görüntüleme: 20
  • WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.38.jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-28 at 13.30.38.jpeg
    397.3 KB · Görüntüleme: 18
Arkadaşlar merhaba haziran ayında hometech alfa 10 mb tablet aldım ancak sürekli uygulamalar duruduruldu hatası veriyor cihaza uygun rom bulamadım. Alfa 10 mt romu bu cihazda kullanabilirmiyim

Çok teşekkür ederim. Peki bunun romunu bulabilme şansım varmıdır. Firma ya sordugumda yazılım desteği vermediklerini belirttiler. Ücret karşılığı onarım yaptıklarını söylediler. Uygulamalar duruduruldu hatası için gönderdim dokunmatik panel bozuk kullanıcı hatası diyerek 275 TL ücret talep ettiler. Sadece yazılım sıkıntılı dedım 40 TL ye güya yazılım yukledıler sorun hala devam Tablet sözde yerli üretim diye satılıyor ancak üzerinde made in p.r.c. yazıyor bu tablete uyacak bir rom bulma şansım yokmudur.

Çok teşekkür ederim. Peki bunun romunu bulabilme şansım varmıdır. Firma ya sordugumda yazılım desteği vermediklerini belirttiler. Ücret karşılığı onarım yaptıklarını söylediler. Uygulamalar duruduruldu hatası için gönderdim dokunmatik panel bozuk kullanıcı hatası diyerek 275 TL ücret talep ettiler. Sadece yazılım sıkıntılı dedım 40 TL ye güya yazılım yukledıler sorun hala devam Tablet sözde yerli üretim diye satılıyor ancak üzerinde made in p.r.c. yazıyor bu tablete uyacak bir rom bulma şansım yokmudur.
Burası uygun konu değil. Uygun bölüme konu açın veya varsa kendi konusuna yorum yazın bakalım.

Tesekkür ederim. Forumda yeni olduğumdan kaynaklandı. Kusura bakmayın.

Geri
Üst Alt