silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu konuda Hometech Tabletlerine ait tüm stock rom yazılımlarını paylaşacağım. Bu yazılımları upload eden @Casper_2641 arkadaşıma teşekkür ederim.

Hometech ideal 10s Stock Rom

Hometech Dual Tab 10 Stock Rom

Hometech Dual Tab 7 Stock Rom

Hometech Dual Tab 9 Stock Rom

Hometech Easy Tab 7 -8G Stock Rom

Hometech Easy Tab 7 Stock Rom

Hometech Elite Tab 8 Stock Rom

Hometech tabT 9.7 Retina 3G Stock Rom

Hometech Elite Tab 9.7 Retina Wi-Fi Stock Rom

Hometech 8C Stock Rom

Hometech Elite 7.82İ Stock Rom

Hometech Ultra Tab 8 + Plus 16GB Stock Rom

Hometech HT 10M Stock Rom

Hometech HT 7 Stock Rom

Hometech HT 8M Stock Rom

Hometech HTR Stock Rom

Hometech İdeal 8D Stock Rom

Hometech İdeal Tab 10 Stock Rom

Hometech İdeal Tab 7 Stock Rom

Hometech İdeal Tab 7 İPS Stock Rom

Hometech İdeal Tab 7 İPS 3G Stock Rom

Hometech İdeal Tab 8 İPS 3G Stock Rom

Hometech İdeal Tab 9 Stock Rom

Hometech İdeal Tab 8 İPS 3G Stock Rom

Hometech Media Tab 7 Stock Rom

Hometech Mid -750 HK Stock Rom

Hometech Mid 702SS Stock Rom

Hometech Mid 708 Stock Rom

Hometech Mid 710 Stock Rom

Hometech Mid 7102 Stock Rom

Hometech Mid -750 Stock Rom

Hometech Mid 713-E Stock Rom

Hometech Premium Tab 7 Stock Rom

Hometech Premium Tab 8 RK Stock Rom

Hometech Premium Tab 8 Stock Rom

Hometech Quad Tab Stock Rom

Hometech Quad Tab 7İ SE Stock Rom

Hometech Quad Tab 7 Stock Rom

Hometech Quad Tab 9 İ FW Stock Rom

Hometech Slim Tab 7 Stock Rom

Hometech T100 Stock Rom

Hometech T501 Stock Rom

Hometech T700 New Stock Rom

Hometech T701 Stock Rom

Hometech T701 HT Stock Rom

Hometech T705 Stock Rom

Hometech T711 Stock Rom

Hometech T711 Neo Stock Rom

Hometech T715 Stock Rom

Hometech T720 Neo Stock Rom

Hometech T720BT Stock Rom

Hometech T800 İPS Stock Rom

Hometech T905 Stock Rom

Hometech T920 Stock Rom

Hometech Ultra Tab 7 Stock Rom

Hometech Ultra Tab 8 8G Stock Rom

[URL='https://support.halabtech.com/index.php?a=downloads&b=folder&id=5988']
[/URL]
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=253550

Son düzenleme:
Konu güncellenmiştir.

Elimde Hometech Quad Tab 7i tablet var. ben bunu ne fabrika ayarlarına döndürebiliyorum. Ne de ROM atabiliyorum.
Manufacturer Tool programıyla yapmaya çalışıyorum. %11 de kalıyor. os flash failure adb enum failed hatası veriyor.

E:Installer device ignored
E:No valid installer medium found.
FASTBOOT CMD WAITING...
Could not open/sys/devices/virtual/backlight hatası veriyor ve kalıyor. 3 aydır değişik yollar denedim ama rom yükleyemedim ve format atamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elimde Hometech Quad Tab 7i tablet var. ben bunu ne fabrika ayarlarına döndürebiliyorum. Ne de ROM atabiliyorum.
Manufacturer Tool programıyla yapmaya çalışıyorum. %11 de kalıyor. os flash failure adb enum failed hatası veriyor.

E:No valid installer medium found.
FASTBOOT CMD WAITING...
Could not open/sys/devices/virtual/backlight hatası veriyor ve kalıyor. 3 aydır değişik yollar denedim ama rom yükleyemedim ve format atamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba Hoşgeldiniz.

Sizin cihazınıza ait yazılıma bakıyorum şu an. Cihazın yazılımı elinizde mevcut mu? Gerekirse TeamViewer bağlanıp hallederiz.

şu an işteyim. cihaz yanımda yok. kızıma verdim 2 yaşında arada bakıyor youtuba. bi ara nasıl olduysa attı format bu sefer de 8 gb dahili hafıza 4 gb düştü öyle de kaldı.
mevcut sitesinden indirmiştim. yukarıda verdiğiniz linklerde aynı zaten. sitesinden de kaldırmış artık hometech. bende duruyor. ama üstteklerin aynısı. pdf manueline göre kurmaya çalışıyorum. başka bir programla da rom yüklemek istedim. Phone Flash Tool. gene olmuyor hep aynı hata. ilk defa böyle bir durum gördüm. yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

şu an işteyim. cihaz yanımda yok. kızıma verdim 2 yaşında arada bakıyor youtuba. bi ara nasıl olduysa attı format bu sefer de 8 gb dahili hafıza 4 gb düştü öyle de kaldı.
mevcut sitesinden indirmiştim. yukarıda verdiğiniz linklerde aynı zaten. sitesinden de kaldırmış artık hometech. bende duruyor. ama üstteklerin aynısı. pdf manueline göre kurmaya çalışıyorum. başka bir programla da rom yüklemek istedim. Phone Flash Tool. gene olmuyor hep aynı hata. ilk defa böyle bir durum gördüm. yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
İntel Atom işlemcili tablet. Gerekirse uygun twrp yapıp paylaşım yaparız. Twrp ile format atarız.

bana onu nasıl ve hangi dosya ile yapacağımı yazarsanız akşam gidince bir yapayım. hangi TWRP indireyim? Hiçbir işlem bana yaptırmadığı halde TWRP yapacaksak nasıl rootlayacağız? teşekkürler tekrar

bana onu nasıl ve hangi dosya ile yapacağımı yazarsanız akşam gidince bir yapayım. hangi TWRP indireyim? Hiçbir işlem bana yaptırmadığı halde TWRP yapacaksak nasıl rootlayacağız? teşekkürler tekrar
Sizin yapabileceğiniz birşey değil. Siz yazılım içinden varsa eğer recovery dosyasını atacaksınız biz yapıp size atacağız.

yazılımın recovery dosyası bilgisayarımda da var ama atamıyorum buradan. "Yüklenen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor. " diye mesaj veriyor site bana

yazılımın recovery dosyası ektedir. Yalnız uzantısını değiştirdim. img yaparsınız siz? başka türlü eklemedi mesajıma çünkü

bu dosyayı gene upload edeceğim değil mi?

çok memnun olurum .çok teşekkürler tekrar

Geri
Üst Alt