Yardım Lenovo TAB 2 A8-50L Tablet Hard Brick

• Konbuyu başlatan emiryks_gms
  • Başlangıç tarihi
E

emiryks_gms

ustam bir stock rom atmak istedim başarılı dedi ama sonrada açmaya calıştım aöılmadı tekrar açamaya calıştım hata veriyordu ve biraz araştırdım proloderi bozulmuş herhalde yardımcı olursonız çok sevinirim

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    7.3 KB · Görüntüleme: 43
ustam bir stock rom atmak istedim başarılı dedi ama sonrada açmaya calıştım aöılmadı tekrar açamaya calıştım hata veriyordu ve biraz araştırdım proloderi bozulmuş herhalde yardımcı olursonız çok sevinirim
başka yazılım deneyiniz cihazınız hatlımı

denedim ama prelderi hasar görmüş o yüzden denediğim bütün romlar aynı hatayı verdi ustam bana preloder dosyası lazım heralde

Moderatör tarafında düzenlendi:
o cihazın hard brick için çözümü yok başka lenovo modellerinin var

ne yapacam ozaman ustam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

isterseniz bozuk romu attığım siteyi göstereyim belki o yardımcı olursunuz malesef siteyi kaldırmış lar her

Farklı bir yazılım yükleyin yada elinde yazılım yedegi olan varsa atabilir

Uzak bağlantıyla halletmeyi deneyelim isterseniz

o nasıl olacak ustam

ya bu hasarlı proloder dosyasını repair edecek bir program yokmu

tmm abi veriyom

özeldeb mi vereyim burdanmı

Aynı sorun bende de var. Yardımcı olabilir misiniz?

hocam aynı sorun bendede var aynı tablet ve ne yapağımı bilmiyorum biri allah rızası için yardımcı olsun .

slm arkadaşlar çin romu ile düzeldi sonrasında prolader tikini kaldırım globalı atalım

Geri
Üst Alt