Stock Rom Probook PRBT101 Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Probook PRBT101 cihazına ait yazılımı paylaşacağım.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Edit: Link2

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Cvt
İndirilen dosyada rom.rar dosyası var. içinde img olmadığı için yükleyemedim. Bunu hangi Program ile yükleyebilirim.

İçinde img uzantılı dosya yok. Bazı cep telefonu yazılımları gibi rar uzantılı fakat telefonlarda bu dosyalar belleğe yüklenip boot menüsünden yükleniyor. Bu tablette telefonlardaki gibi boot menüsü hiç yok. Ses kısma ile Açma-Kapama butonuna basarak açıldığında harici bellekte rom dosyası arıyor ve varsa yüklüyor sanırım bende "No zImage_update" hatası veriyor. Ses açma ile Açma-Kapama butonuna basarak açıldığında mevcut sistemin yerini soran üç seçenekli bir menü geliyor. Seçenekler:
Android mass storage
Android adb
Other OS
Pek çok yöntemi denedim fakat işe yaramadı. Doğru rom yükleme şeklini bilen cevaplasın lütfen.

İçinde img uzantılı dosya yok. Bazı cep telefonu yazılımları gibi rar uzantılı fakat telefonlarda bu dosyalar belleğe yüklenip boot menüsünden yükleniyor. Bu tablette telefonlardaki gibi boot menüsü hiç yok. Ses kısma ile Açma-Kapama butonuna basarak açıldığında harici bellekte rom dosyası arıyor ve varsa yüklüyor sanırım bende "No zImage_update" hatası veriyor. Ses açma ile Açma-Kapama butonuna basarak açıldığında mevcut sistemin yerini soran üç seçenekli bir menü geliyor. Seçenekler:
Android mass storage
Android adb
Other OS
Pek çok yöntemi denedim fakat işe yaramadı. Doğru rom yükleme şeklini bilen cevaplasın lütfen.
O kadar baktım işlemcisini bulamadım. Daha önce elime bu model hiç gelmedi. İşlemcisine bakarak birşeyler söylemek mümkün.

IMG_2322.JPG

WinCE ZT-180 v.2 10 bu linkteki yazılım ile yükleme yaptım sorunsuz çalışıyor.
Geçmiş olsun. Ama bizden aldığınız yazılımı başka sitelerde paylaşmanız hoş olmamış. Lütfen diğer sitelerde yazılımı buradan aldığınıza dair kaynak gösterin. Bu yazılım hiç bir yerde yok.

Son düzenleme:
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Probook PRBT101 cihazına ait yazılımı paylaşacağım.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Edit:
Link2
Link2 deki linki yenileyebilir misiniz? Kota aşılmış.

Rica ediyorum. Lütfen biraz yardımcı olun. @silivriserdar

Geri
Üst Alt