Qfil ile Yazılım Yükleme

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki videoya bakarak Qfil programı ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz. Gene takıldığınız yerde konu altından yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Videodaki cihazın marka ve modenin bir önemi yoktur. Qfil ile rom yükleme Qualcom cihazlarda aynıdır.

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki videoya bakarak Qfil programı ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz. Gene takıldığınız yerde konu altından yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Videodaki cihazın marka ve modenin bir önemi yoktur. Qfil ile rom yükleme Qualcom cihazlarda aynıdır.

usta bir sorum olacak elimdem bir cihaz var samsung s4 mini cihaz ne acıyor ne titriyor ne sarj oluyor ne ekrana birşey geliyor ama PC QHSUSB_DLOAD mu moddaa görüyor bir çözümü varmıdır

usta bir sorum olacak elimdem bir cihaz var samsung s4 mini cihaz ne acıyor ne titriyor ne sarj oluyor ne ekrana birşey geliyor ama PC QHSUSB_DLOAD mu moddaa görüyor bir çözümü varmıdır
O cihazlarda kronik sorun GT-I9190 dimi cihaz?

debrick yapılması gerekiyor.
Bazen emmc e ısı verince açıyor o cihazlar. dene daha önce ben yaptım.

cvp yarim kalmiş gibi hangi dosya nereye secilecek acaba
prog_emmc_firehose mbn yazan dosya BROWSE yazan yere seçilecek daha sonra
Download başlığı altında Load XML yazan yeri tıkla rawprogram0 böyşey çıkacak onuda tıkla patch0 gördüğünde aç de tamamdır

o cihaz sadece donanımsal müdahale ile açılır anakarta gömülü hafıza yeri var multimedia kartına ısıl işlem uygula olursa olur olmazsa hiç ugraşma

Bu yöntem redmi Note 8 Pro yada olur mu ?
not 8 pro ya olmaz cihazı çöp edersin yazık
bende de mi not8 pro var 2 tane çökmüş yetkili hesap ile oluyor
siteye yaz yardımcı olurlar silivri serdar usta ilgileniyor diye biliyorum
cihaz başı 100 120 tl diye biliyorum

Merhaba değerli arkadaşlarım elimde meizu note 9 flyme 8 cn romu telefonum root lu idi kaşındım ??twrp yüklemek istedim ve olan resimdeki biraz rom rot elimden gelir ancak burada takıldım nasıl kurtarırım reset ve downdand moda yani ercerve moda gelmiyor resimde gözüktüğü gibi şimdi siz değerli arkadaşlarıma ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim yeni başlık açarak konu açamadım aff ola eyvallah

Ekli dosyalar

• IMG_20200210_051918.jpg
    IMG_20200210_051918.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 28
Merhaba değerli arkadaşlarım elimde meizu note 9 flyme 8 cn romu telefonum root lu idi kaşındım twrp yüklemek istedim ve olan resimdeki biraz rom rot elimden gelir ancak burada takıldım nasıl kurtarırım reset ve downdand moda yani ercerve moda gelmiyor resimde gözüktüğü gibi şimdi siz değerli arkadaşlarıma ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim yeni başlık açarak konu açamadım aff ola eyvallah

Merhaba sanırım bi yöntemi yok telefonuyla verdim açmaya çalışırım dedi hadi hayırlısı

Merhaba abi günaydın demek istiyorum burada söyle olur gibi bi yanıt alamadığım için söyledim yani nasıl düzeltebilirim

Merhaba abi günaydın demek istiyorum burada söyle olur gibi bi yanıt alamadığım için söyledim yani nasıl düzeltebilirim
Şimdi meizu, oppo tarzı cihazlar hem yazılım bakımında hemde yazılım yükleme araçları bakımından çok yaygın değil. Bir Samsung veya Xiaomi gibi değiller. Yani cihazın ancak elimizde olması lazım ki bakıp ona göre birşeyler yapalım.​

Sağol degerli abi telefoncu yapamaz ise size döneceğim iyiki varsınız gerçekten eyvallah

Qfil ile rom yükleme Q

Meızu Note8 cihazının qfil için rom dosyasını bulamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Download Fail:QC.QMSLPhone.PhoneException: Could not connect to the COMPORT

konum: QC.QMSLPhone.Phone.ConnectToServer_Sahara(UInt32 comPort, UInt64& version, Int32 mode, UInt64 timeout)

konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailDeğer null olamaz.

bu hatayı veriyor ne yapmam lazım

Geri
Üst Alt