Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro Global Rom Yüklenmiyor

enesbasar1

Üye
Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilitli MIUI yazısında kalıyor. Fastboottan miFlash ile yazılım yüklenmiyor. Ne yapmam lazım.

Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilitli MIUI yazısında kalıyor. Fastboottan miFlash ile yazılım yüklenmiyor. Ne yapmam lazım.
XiaomiMiTool V2 ile yüklemeye çalıştım dosyayı indirdi, telefonun ekranında ki yükleme %100 olduktan sonra resimdeki gibi hata verdi.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

cihazın

cihazın botu açıkmı
Bootloader kapalı yazmıştım.
recovery moduna giriyor mu
Giriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    59.7 KB · Görüntüleme: 24
XiaomiMiTool V2 ile yüklemeye çalıştım dosyayı indirdi, telefonun ekranında ki yükleme %100 olduktan sonra resimdeki gibi hata verdi.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Bootloader kapalı yazmıştım.

Giriyor.
eki cihaz joyeuse mi yoksa curtanamı

bootloader açık olmadan fastboot tan yemiyormuş.yetkili hesap lazım galiba

joyeuse

EDL den sadece UMT atıyor heralde DFT atmadı.
miflash pro indirin telefonu mi asistant modunda bağlayın yazılım koduna bakın aynı yazılımı zip kurtarma modu için indirin yada buraya resim ve isim paylaşın link veriyim ordan yükleye bilir siniz

miflash pro indirin telefonu mi asistant modunda bağlayın yazılım koduna bakın aynı yazılımı zip kurtarma modu için indirin yada buraya resim ve isim paylaşın link veriyim ordan yükleye bilir siniz
Herhangi birşey çıkmıyor. Mi asistandan yükleyincede yukarıda paylaştığım görselin hatasını vermişti

Ekli dosyalar

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    27.1 KB · Görüntüleme: 31
flash in recovery seçin yazılım kodunu okuyacak

tamam yüklenmiyor mu buradan

MiFlashTool V2 de böyle yükleme yaptı işte en sonda hata vermişti bu vermedi şuan MIUI yazısında duruyor 1 dakika oldu.Beklemedeyim.
yüklediyse sorun çözülmütür sıfırlama yapın yinede açmaz ise kameralar ve parmak okuyucu devre dışı bırakın oralardan arayın sorunu

1 ara flx sök tak yada değiş olmassa,arka kamera sök soket temizle

MIUI ekranında reset atıyor mu yoksa öyle kalıyor mu?

Recovery

Fastboot ile bu recovery dosyasını yazıp dener misin?

Geri
Üst Alt