kardesm

Jangsm
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar;
İki gündür aradığım tablet yazılımın sonunda buldum. Konuyu burada paylaşarak lazım olur diye düşündüm.

BURDAN .pac uzantılı yazılım dosyasını.
BURDAN da Driver ve yükleme aracını indirip. bilgisayarınıza uygun olanı (32 bit /64 bit) driverları kurun.

Daha sonra yine driver&tools klasöründe yer alan UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001 isimli klasörün içerisindeki Bin isimli klasörün içersindeki UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001.rar | by firmwareserver for Generic Device/Other uygulamasına sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştırı tıklıyoruz.

Yazılım atacağımız program açılmış olaraktır.
Program üzerinden sol üst köşede çark simgesine tıklıyoruz.

Açılan pencereden indirdiğimiz M7S - S706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.zip dosyasını arşivden çıkardıktan sonra içersindekiS706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.pac dosyasını seçip aç diyoruz.

Program dosyası işledikten sonra;
Sol üst köşedeki startdownload simgesine tıklıyoruz ve ardından cihazın usb kablosunu çıkardıktan sonra kapalı bir şekilde ses kısma tuşuna basılı tutarak tekrar usb kablo ile bilgisayar bağlıyoruz.

Yazılım yükleme otomatik olarak başlayacaktık.Yazılım yüklemesi başarılı olursa cihaz otomatik açılacak ve ekranca yeşil renkte passed yazacaktır.
Hayırlı Uğurlu olsun.

Takılan arkadaşlar olması durumunda konu altına yazarlarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...

M7S - 7731C İşlemciler için
Yazılım Linki
https://drive.google.com/file/d/1oKoP...
M7S - 7731E İşlemciler için
Yazılım Linki
M7S CİHAZ YAZILIMI : M7S Android 9.0
YAZILIM PROGRAMI : M7S Driver&Tools.rar
DRİVER : M7S Driver&Tools.rar
ANLATIMI : M7S Driver&Tools.rar
SPD Flash Tool R25.20
https://www.mediafire.com/file/paxguk...
SPD Research Tool R24.20
http://www.mediafire.com/file/jl9zj87...
Usb Aygıt Sürücü dosyaları SPD Driver R4.20.0201.zip
https://androiddatahost.com/wp-conten...

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım yazılımı yükledim cihaz açmaz oldu test etmedenmi koyuyorsunuz dosyaları yükleyip çalışan varmı aceba

IMG_20190430_150233.jpg

yazılım yükleme aracının adını yazabilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar;
İki gündür aradığım tablet yazılımın sonunda buldum. Konuyu burada paylaşarak lazım olur diye düşündüm.

BURDAN da Driver ve yükleme aracını indirip. bilgisayarınıza uygun olanı (32 bit /64 bit) driverları kurun.

Daha sonra yine driver&tools klasöründe yer alan UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001 isimli klasörün içerisindeki Bin isimli klasörün içersindeki UpgradeDownload.exe uygulamasına sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştırı tıklıyoruz.

Açılan pencereden indirdiğimiz M7S - S706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.zip dosyasını arşivden çıkardıktan sonra içersindekiS706-7731C-V1.0-NO-reeder 3G Tablet-20181212.pac dosyasını seçip aç diyoruz.

Sol üst köşedeki startdownload simgesine tıklıyoruz ve ardından cihazın usb kablosunu çıkardıktan sonra kapalı bir şekilde ses kısma tuşuna basılı tutarak tekrar usb kablo ile bilgisayar bağlıyoruz.

Yazılım yükleme otomatik olarak başlayacaktık.Yazılım yüklemesi başarılı olursa cihaz otomatik açılacak ve ekranca yeşil renkte passed yazacaktır.
Hayırlı Uğurlu olsun.

Takılan arkadaşlar olması durumunda konu altına yazarlarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...
yazılımı atıktan sonra arama tusu yok oluyor

o değilde m7s e yükledim cihaz failed:write flash failed hatası verdi kesti şuan tık yok cihazda

cihazda hiç tepki yok ne yapacağız

Merhaba arkadaşlar;

Daha sonra yine driver&tools klasöründe yer alan UPGRADEDOWNLOAD_R4.0.0001 isimli klasörün içerisindeki Bin isimli klasörün içersindeki UpgradeDownload.exe uygulamasına sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştırı tıklıyoruz.

Hayırlı Uğurlu olsun.

Bilgisayar görmüyor yazılımdan sonra tepkide vermiyor batarya söküp taktım durum aynı ne yapabiliriim

Bilgisayar görmüyor yazılımdan sonra tepkide vermiyor batarya söküp taktım durum aynı ne yapabiliriim

Ustam doğru modele yazılım yükledğinze eminmisimiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazılım sonrası hard reset yaptınız mı?
Reeder m7s hocam cihaz bu yazılımda hata veriyor cihaz tepki vermiyorki :) batarya söküp takıyorum yine yüklerken hata alıyorum failed:write flash failed

Geri
Üst Alt