Yardım Samsung Galaxy A50 SM-A505F U9 Knox Sorunu

burhan4343

Üye
Herkese selamlar Galaxy a50 parmak izi sorunu için telefona twrp root vs denendi dolayısı ile Knox devre dışı kaldı. Bende güvenli klasör kullanmak için fresh rom one ui 4.1 olan romu kurdum romdan memnunum fakat stock rom kullanmak istiyorum. Knox bu halde iken stock romda güvenli klasörü açmanın bir yolu var mıdır ? Ayrıca tüm ugraslara rağmen parmak izini düzeltemedik farklı alt bord parmak izi ara film falan da denendi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230611-010506_Settings.jpg
    Screenshot_20230611-010506_Settings.jpg
    241.1 KB · Görüntüleme: 10
Herkese selamlar Galaxy a50 parmak izi sorunu için telefona twrp root vs denendi dolayısı ile Knox devre dışı kaldı. Bende güvenli klasör kullanmak için fresh rom one ui 4.1 olan romu kurdum romdan memnunum fakat stock rom kullanmak istiyorum. Knox bu halde iken stock romda güvenli klasörü açmanın bir yolu var mıdır ? Ayrıca tüm ugraslara rağmen parmak izini düzeltemedik farklı alt bord parmak izi ara film falan da denendi.
Merhaba. Knox düzeltmenin bir yolu yok malesef şimdilik. Custom rom da çalışıyor ise ondan devam etmenizi tavsiye ederim. O modellerde parmak izinin çalışmamasının asıl sebebi genelde değişmiş ekran olmasından kaynaklı. orjinal ekran olmadan da çalışmıyor diye biliyorum.

Üstündeki ekran orjinal hocam hiç değişmedi ama anakart değişti

Üstündeki ekran orjinal hocam hiç değişmedi ama anakart değişti
Muhtemelen anakartsal bir durum vardır. DOnanımsal olarak müdahale edilmesi gerekebilir. Teknik servislere göstermekte fayda var. Yazılımsal değildir o sorun.

Anladım hocam teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Geri
Üst Alt