Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Yazılım Sorunu

omerfk

Üye
Samsung Galaxy j7 pro j730f cihazima Odin ile uyumlu root dosyasını atamıyorum fail hatası veriyor sorun nerede yokmu bunun bir çözümü yardımlarınızi bekliyorum

download mode ekran görüntüsün atarsanız yardımcı olunabilir .

U6 sanırım uyumlu root. gönderdim görüntüyü lütfen kafayı yiyeceğim yardım edin

Ekli dosyalar

• IMG_20230902_232043_151-min.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Cihazın oem ve frp kilidi var bu şekilde orjinal yazılım dışında yazılım atamazsın . Geliştirici seçeneklerinden OEM kilidini aç . Daha sonra dene .

telefonu hiç açamıyorum ki oem kilidini başka açma yolu varmıdır

birde bu cihaz u6 ya ben buna u8 root dosyası kurdum odinden telefon açıldı sonra 2 3 saat sonra tekrar kapandı şimdi hiçbir root dosyasını kuramıyorum odin her seferinde fail hatası veriyor

Bu şekilde ... U6 olan cihaz u8 kurulu

Ekli dosyalar

• IMG_20230908_134716_142-min.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 10
yardımcı olacak kimse yok mu lütfen teşekkür ederim

J7PRO U8 Önce şu yazılımı flashla . Telefon açılacaktır . Daha sonra yapmak istediğin bir işlem varsa yardımcı oluruz .

çok teşekkür ederim indiriyorum odin ile kuracağım demi umarım fail hatası almam

çok teşekkür ederim indiriyorum odin ile kuracağım demi umarım fail hatası almam
Cihaza repair işlemi yapmayacaksanız kullanabilirsiniz . Son sürüm u8 yazılımdır . Repair hatası alabilirsiniz . Onun dulubda Fail hatası vermez orjinal yazılım olduğu için.

repair ne oluyor tam olarak

fail hatası almadım işlemi yaptım fakat samsung yazısı gelip gidiyor sürekli telefon açılmıyor şimdi de :(

fail hatası almadım işlemi yaptım fakat samsung yazısı gelip gidiyor sürekli telefon açılmıyor şimdi de :(
Eski model telefonlarda yarım saat sonra açılanı gördüm . Reset atmıyorsa bırakın telefonu şarjda . Açılır diye düşünüyorum .

malesef reset atma şeklinde gelip gidiyor samsung yazıları sanırım ypacak bşka birşey kalmadı

telefon açılmıyor sorun u6 olan cihaza u8 kurmam dan mı kaynaklı sizce ?

telefon açılmıyor sorun u6 olan cihaza u8 kurmam dan mı kaynaklı sizce ?
Merhaba, Flash bit değeri u6 olup u8 stock rom yükler isen bir sorun oluşmaz ama u6 olan cihaza u8 için geliştirilen root dosyasını yükleme yaparsanız sorun oluşur. Cihaza temiz bir u8 stock rom tekrar kurun ve recovery menüsünden wipe data yapın açılıp kurulum ekranı gelmesi biraz zaman alacaktır.

U8 stock rom yükledim telefon açılmıyor fakat dediğiniz wipe data ekranına giremiyorum girebilirsem deneyeceğim telefon şuan telefoncuda o kadar kafaya taktım ki sebebini verdim iyi bir telefoncuya bakalım ne diyecekler

Telefoncu sorun anakart da dedi yazılım yükleniyor Samsung yazıları gelip gidiyor ama açılmıyor

Geri
Üst Alt