Satılık Satılık Pandora Box + Hydra Tool Dongle + Ufi Dongle + GSM Team EMMC ISP

Gungorb

Üye
İyi çalışmalar dilerim ustalarım. Elimin altındaki tooları satıyorum.

1. Hydra Tool + GSM Team EMMC İSP Hiç kullanılmadı (2 adet bağlantı teli vardır): 1500 TL
2. Ufi Dongle (10 kredi var) 45 USD
3. Pandora Box aktivasyon yapıldı ama kullanılmadı 4500 TL

Gsm Team'in yapmış olduğu sadece hydra tool değil UmT EMMC , Miracle, Uni-android, Gsm shield , Mobilesesa, Eme Tool gibi toolar'a ayar yapmaksızın uyumludur. Hindistandan bir arkadaş aracılığı ile getirdim fakat kullanmak nasib olmadı başka işler meşguliyetinden dolayı. Belkide TR de tek bende vardır bilmiyorum çünkü yapıp paylaşan görmedim. Ufi dongle sapa sağlam sorunsuz belkide 2-3 işlem için kullanıldı. 10 kredisi hala duruyor.

Yer: Sultanbeyli veya Bursa elden teslim.

Son düzenleme:
Merhaba Pandora box fiyatı ne kadar? Diğerleri elimde var.

Almak isterdim ancak fiyatı pahalı.Ben bütün bookları gsmserverden alıyorum.Pandora orda 210 dollar (3900 TL) Sadece 1 ay içinde geliyor.Ancak seninle fiyatı anlaşa bilseydik daha çabuk elde ederdim.

Almak isterdim ancak fiyatı pahalı.Ben bütün bookları gsmserverden alıyorum.Pandora orda 210 dollar (3900 TL) Sadece 1 ay içinde geliyor.Ancak seninle fiyatı anlaşa bilseydik daha çabuk elde ederdim.
Sadece bu fiyata değil kargo + gümrük masrafları ile yüksek fiyata gelecek zaten kardeşim. Hesabı şöyle

Sipariş Tutarı: 4.180,00 TL
Gümrük Vergisi (%30): 1.254,00 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 16,00 TL
Damga Vergisi: 0,80 TL
Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 1.270,80 TL
Siparişin Toplam Maliyeti: 5.450,80 TL

3900 sadece eklemeyin kargo + gümrük ekleyince 1000 tl gibi fazlalık çıkıyor. buda: 5.450,80 TL Yapıyor.

Son düzenleme:
Sadece bu fiyata değil kargo + gümrük masrafları ile yüksek fiyata gelecek zaten kardeşim. Hesabı şöyle

Sipariş Tutarı: 4.180,00 TL
Gümrük Vergisi (%30): 1.254,00 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 16,00 TL
Damga Vergisi: 0,80 TL
Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 1.270,80 TL
Siparişin Toplam Maliyeti: 5.450,80 TL

3900 sadece eklemeyin kargo + gümrük ekleyince 1000 tl gibi fazlalık çıkıyor. buda: 5.450,80 TL Yapıyor.
Ülke haricinde yaşıyorum.Bir çok boox satın almışım maksimum kargo 14dollar.Vergi ücreti yok bizde) Bir tek kargo parasını ödüyorum.Sendeki booxsuda başkasına aldırıp bana göndermesini rıca edeceğim.Fiyatta endirim yapsan alırım.

Ülke haricinde yaşıyorum.Bir çok boox satın almışım maksimum kargo 14dollar.Vergi ücreti yok bizde) Bir tek kargo parasını ödüyorum.Sendeki booxsuda başkasına aldırıp bana göndermesini rıca edeceğim.Fiyatta endirim yapsan alırım.
Yöneticiler özelden konuşma başlatır iseler seviniriz.

Özelden konuşma başlatıldı. İyi satışlar.

İyi çalışmalar dilerim ustalarım. Elimin altındaki tooları satıyorum.

1. Hydra Tool + GSM Team EMMC İSP Hiç kullanılmadı (2 adet bağlantı teli vardır): 1500 TL
2. Ufi Dongle (10 kredi var) 45 USD
3. Pandora Box aktivasyon yapıldı ama kullanılmadı 4500 TL

Gsm Team'in yapmış olduğu sadece hydra tool değil UmT EMMC , Miracle, Uni-android, Gsm shield , Mobilesesa, Eme Tool gibi toolar'a ayar yapmaksızın uyumludur. Hindistandan bir arkadaş aracılığı ile getirdim fakat kullanmak nasib olmadı başka işler meşguliyetinden dolayı. Belkide TR de tek bende vardır bilmiyorum çünkü yapıp paylaşan görmedim. Ufi dongle sapa sağlam sorunsuz belkide 2-3 işlem için kullanıldı. 10 kredisi hala duruyor.

Yer: Sultanbeyli veya Bursa elden teslim.

Sadece hydra ne kadar

UFI satıldı mı?

sadece hydra 1200 TL
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

UFİ Duruyor kardeşim

Geri
Üst Alt