Güncelleme TR Tools Pro 1.0.5.0 Güncellemesi Çıkmıştır [Xiaomi Bootloader Unlock]

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ / ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ ᴏғ ► ᴄʜɪᴍᴇʀᴀ ᴛᴏᴏʟ
Genel Moderator
TR TOOLS PRO 1.0.5.0 ÇIKMIŞTIR !!!

EKLENENLER
  • Xiaomi : Qualcomm işlemcili cihazlara bootloader unlock eklendi.
  • Samsung : 1200 adet root eklendi.
DÜZELTİLENLER
  • Arayüz : İyileştirmeler yapıldı.

EKLENENLER MODELLER
  • Mi 11 Lite 4G (courbet)
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi K30S Ultra-Mi 10T-Mi 10T Pro (apollo)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 10 Pro (sweet)
  • Redmi Note 10 Pro, Pro Max (sweetin)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)
  • Redmi Note 9 Pro (joyeuse)
  • Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9S (curtana)

NOT : BAZI CIHAZLAR EDL MODUNA DÜŞEBİLİR. BU GİBİ DURUMLARDA AUTH HESABI İLE CİHAZI GERİ KALDIRABİLİRSİNİZ. KAPAK AÇMANIZA GEREK KALMAYACAKTIR.

NOT 2 : CİHAZINIZ ANDROİD 11 YADA 12 OLMALIDIR. WİFİ ÜZERİNDEN YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.

Diğer eklenen marka ve modeller için https://trtools.pro/tr/models ziyaret edebilirsiniz.
Satın almak için :

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Güncellemeyi indirmek için :
https://trtools.pro/tr

Hatırlatma mutlaka cihaz Android 11 veya 12 sürümü olması lazım. Ayrıca cihazın içinden mi hesabı çıkış yapın. Cihaz edl modda kalırsa mi hesabı bilinmiyorsa Jtag gerekir.​

derken bütün cihazlaramı yoksa belli cihazlaramı
Xiaomi : Qualcomm işlemcili cihazlara bootloader unlock eklendi.

Selam hocam , Poco X3 NFC ve Note 9 Pro Joyeuse cihazlar da şebeke yok bunları unlock eder mi?

derken bütün cihazlaramı yoksa belli cihazlaramı
Xiaomi : Qualcomm işlemcili cihazlara bootloader unlock eklendi.
EKLENENLER MODELLER
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)
bu modelleri unlock ediyor.

EKLENENLER MODELLER
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)

Hocam son olarak bu modellerden herhangi birini EDL moda alıp bootloader kilidini TR Tools ile açıyoruz dimi? Yoksa fastboot üzerinden felan mı?

Hocam son olarak bu modellerden herhangi birini EDL moda alıp bootloader kilidini TR Tools ile açıyoruz dimi? Yoksa fastboot üzerinden felan mı?
Mi asistan modundan tek tık ile bootloaderı geçiçi açabilirsiniz.Kredisiz ve ücret ödemeden eng atmanıza olanak sağlar. Yeni zam gelmeden hızlıca almanızı tavsiye ederim.

EKLENENLER MODELLER
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)
Negative ustam: Note 9s Curtana Eng yükledim, işlemi yaptım ardından global atarken cihaz kapandı açılmıyor. EDL modda kaldı. Yazılım atılamıyor ve başka bir moda geçmiyor cihaz. TR Tools da edl üzerinden yazılım atabilir miyim veya fikriniz var ı ustam?

Negative ustam: Note 9s Curtana Eng yükledim, işlemi yaptım ardından global atarken cihaz kapandı açılmıyor. EDL modda kaldı. Yazılım atılamıyor ve başka bir moda geçmiyor cihaz. TR Tools da edl üzerinden yazılım atabilir miyim veya fikriniz var ı ustam?
maalesef sadece çalışan cihazda işlem yapabilirsiniz. edl için yetkili hesap gerekiyor.

ustam tr tools ta yeni gelen, sizin paylaştığınız güncelleme ile 2 saat önce yaptım işlemleri
yeni güncelleme ile yapıncamı böyle oldu cihaz yani sıkıntımı var yeni güncellemede
yada siz curtana yerine jousuye atmış olmayasınız çünkü benim başıma geldi yanlış yazılımdan not9 pro çöktü edl ile yazılım ile açıldı

yeni güncelleme ile yapıncamı böyle oldu cihaz yani sıkıntımı var yeni güncellemede
yada siz curtana yerine jousuye atmış olmayasınız çünkü benim başıma geldi yanlış yazılımdan not9 pro çöktü edl ile yazılım ile açıldı
Evet yeni güncelleme ile BL kapalı cihaza ENG yükledim, işlem yaptım sonra 9s curtana yazılım atttım ve EDL de kaldı ustam. yazılım kontrol ettim 9ro veya pro max değil

poco x3 prp vayu bl acıldı diyor ancak eng yazılımı atamıyorum globali yiyor eng yemiyor

Note 10 pro Sweet eng rom dan sonra global rom yüklendikten sonra açılmıyor the system has been destroyed hatası veriyor. TRTools hiç bir müdahale de bulunamıyor çözüm nedir?
TR TOOLS PRO 1.0.5.0 ÇIKMIŞTIR !!!

EKLENENLER
  • Xiaomi : Qualcomm işlemcili cihazlara bootloader unlock eklendi.
  • Samsung : 1200 adet root eklendi.
DÜZELTİLENLER
  • Arayüz : İyileştirmeler yapıldı.

EKLENENLER MODELLER
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)

NOT : BAZI CIHAZLAR EDL MODUNA DÜŞEBİLİR. BU GİBİ DURUMLARDA AUTH HESABI İLE CİHAZI GERİ KALDIRABİLİRSİNİZ. KAPAK AÇMANIZA GEREK KALMAYACAKTIR.

NOT 2 : CİHAZINIZ ANDROİD 11 YADA 12 OLMALIDIR. WİFİ ÜZERİNDEN YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.

Diğer eklenen marka ve modeller için https://trtools.pro/tr/models ziyaret edebilirsiniz.
Satın almak için :

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Güncellemeyi indirmek için :
https://trtools.pro/tr

EKLENENLER MODELLER
  • Poco X3 (Karna)
  • Poco X3 NFC (surya)
  • Poco X3 Pro (vayu)
  • Redmi Note 10 (mojito)
  • Redmi Note 10 (sunny)
  • Redmi Note 11 (spes)
  • Redmi Note 8 (ginkgo)
samsung cihaz lara imei repair yapiyormu

Merhaba evet eder. Yetkili satıcı olarak programı bizden temin edebilirsiniz.
Yanlış bilgiyi düzeltelim joyeuse şu an 11 veya 12 sürümüne güncelleme yapmıyor. eğer cihaz bootloader açık ise edl den yüklenir. üretici hala günclleme vermemiştir. note 9s curtana güncelleme var

Yanlış bilgiyi düzeltelim joyeuse şu an 11 veya 12 sürümüne güncelleme yapmıyor. eğer cihaz bootloader açık ise edl den yüklenir. üretici hala günclleme vermemiştir. note 9s curtana güncelleme var
Merhaba, yanlış verilen bir bilgi yok. Zaten yukarıda verilen bazı açıklamalar da Joyeuse ve Curtana modellerinde bu işlemin yapılabilmesi için Android 11 veya Android 12 olması gerektiği belirtilmiş. Joyeuse ve Curtana modellerinde genelde Andoroid 11 güncellemesine sahip yani yeni güncellemelere açık ama yine bu iki modelde miui 12.0.3 versiyonu üzerinde yüklü ise xiaomi ' den kaynaklı güncelleyici çalışmıyor ve cihaz Android 11 veya üzerine güncellenemiyor bu durum da olan bu iki modele yetkili hesap ile işlem yapılması gerekiyor. Boot kilidi zaten açık ise yapılacak işlemler kolay ve sıkıntısız.

Geri
Üst Alt