• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24 

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

İşlemlerin yapılabilmesi için Bilgisayar gereklidir.

mustafa

Yeni Üye
Üye
merhaba turkcell t tabletim var 2.el aldım aldığım kişi GTAB kurmuş ön kamera çalışmıyor condor romu yada orjinal romu kurayım diyorum ama yedekleme yapıyor TWRP tam yüklemeye geçiyor md5 hatası veriyor kuramıyorum tableti bilgisayarda görmüyor görmediği için flash tool uda kullanamıyorum nasıl yapacağım şaşırdım kaldım yardımcı olabilecek var mı.....

mustafa

Yeni Üye
Üye
gtab rom u tablet açılırken 15 dk da açılıyor o yüzden rom u değiştirmek istiyorum ama bir türlü yapamıyorum 4 -5 tane rom buldum hepsindede md5 hatası veriyor twrp de hata veriyor yada twrp yi kaldırıpta yükleme yapsam olur mu ki birde bu twrp nasıl kaldırılıyor.....

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
merhaba turkcell t tabletim var 2.el aldım aldığım kişi GTAB kurmuş ön kamera çalışmıyor condor romu yada orjinal romu kurayım diyorum ama yedekleme yapıyor TWRP tam yüklemeye geçiyor md5 hatası veriyor kuramıyorum tableti bilgisayarda görmüyor görmediği için flash tool uda kullanamıyorum nasıl yapacağım şaşırdım kaldım yardımcı olabilecek var mı.....
Md5 check'i kapatıp kurmayı deneyin.Usb çalışmıyorsa Twrp ile custom rom harici başka şansınız yok.

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
gtab rom u tablet açılırken 15 dk da açılıyor o yüzden rom u değiştirmek istiyorum ama bir türlü yapamıyorum 4 -5 tane rom buldum hepsindede md5 hatası veriyor twrp de hata veriyor yada twrp yi kaldırıpta yükleme yapsam olur mu ki birde bu twrp nasıl kaldırılıyor.....
Usb çalışmıyorsa Twrp kuramazsınız tekrar.

mustafa

Yeni Üye
Üye
Merhaba bu yeni bir rom kurmadan on kamera sorununu nasıl çözebilirim md5 i kapattım yine olmuyor bi yöntemi var mi bilgi verirseniz sevinirim ...

yuiostreez

Yeni Üye
Üye
Dosyayı indirmeye çalışınca Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz. diyor internette birkaç kez indirmek için denedim ama indiremedim linki yeniler misiniz

prens45

Aktif Üye
Üye
Dosyayı indirmeye çalışınca Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz. diyor internette birkaç kez indirmek için denedim ama indiremedim linki yeniler misiniz

yuiostreez

Yeni Üye
Üye
Çok sağolun elleriniz dert görmesin böyle benzer metodlar gördüm ama hiçbiri olmadı sağolun tekrardan hayırlı işler

fatihkullcu

Yeni Üye
Üye
merhaba
rom dosyasını indirmek istiyorum ancak Google Drive"Erişime İhtiyacınız Var" diye uyarı veriyor. Erişim İzni İste kısmını tıklıyorum ancak hala dosyayı indirme sayfasına geçemedim yardımcı olur musunuz?

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ
VIP Üye
merhaba
rom dosyasını indirmek istiyorum ancak Google Drive"Erişime İhtiyacınız Var" diye uyarı veriyor. Erişim İzni İste kısmını tıklıyorum ancak hala dosyayı indirme sayfasına geçemedim yardımcı olur musunuz?
Merhaba.Konu sahibine iletilmiştir.En kısa sürede link güncellenecektir.

Kerem47

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Konuya yeni link eklendi @Subzorro ustam alternatif link yapabilirseniz iyi olur

Üst Alt