farklı sp flash sürümlerinide denedim yok olmuyor..

fastboot modunda açıp fastboot flash böyle bir yöntemde denedim

yok bu tablet hiçbir şekilde yazılım kabul etmiyor

tablet tamamen ölü değil açılıyor aslında ama durmadan şu durdu bu durdu hatası veriyor fabrika ayarlarına döndürüyorum yine başlıyor şu durdu bu durdu yani buna bir yazılım mutlaka atılmalı ama nasıl

farklı sp flash sürümlerinide denedim yok olmuyor..

fastboot modunda açıp fastboot flash böyle bir yöntemde denedim

yok bu tablet hiçbir şekilde yazılım kabul etmiyor

tablet tamamen ölü değil açılıyor aslında ama durmadan şu durdu bu durdu hatası veriyor fabrika ayarlarına döndürüyorum yine başlıyor şu durdu bu durdu yani buna bir yazılım mutlaka atılmalı ama nasıl
Önce ayarlardan USB hata ayıklama ve oem kilidini açın.

Ardından Cihazı açık şekilde bilgisayara sağlam bir usb kablo ile bağlayın.

Ardından Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip cihazı unlock yapın.

adb reboot bootloader 2 dk bekle

fastboot oem unlock ses açmaya 1 kere basın.

fastboot reboot

Cihaz unlock olduktan sonra fastboot üzerinden sadece system yükleyin.

fastboot flash system system.img

selamlar arkadaşlar ben bu yazılımı ındirdim zipten çıkardım 6735m yazılıyor bu tabletin yazılımı idael yazılımı değil tableti boxtan okuttum 6735 diyor ve indirdiğim romu yuklemeye çalışıyorum cıp hatası veriyor 6735 yazılımı varsa rica etsem biri yukleyebilirmi

ben geçenlerde avea intourch 3 large yazılım geldi bana sitelerden indirdiğim hiç bir yazılım olmadı olmadı derken yazılımı ful yiyor ama göruntu vermiyor yazılımın ustunde biraz oynayınca elimdeki telefona yukledim full çalışmaya başladı müşteriye teslim ettim benim gibi sorun yaşanmaması içinde sitede yayınladım bu açıklama yapmamaın sebebi bu yazılım kesinlikle bu tablete ait değil beni başım ağırdı başkasınında başı ağırmasın saygılar sevgiler herkese

hocam hangi yazılmı attınız siyah ekran bende de oldu öyle kaldı kurulumda hata hiçbir şey çıkmıyor sorunsuz
Ustam yazılım benim arşivimde senin için upload edicem yeni konusunu açarım yarına kalır

hocam kolay gelsin jd9367_inx_ips_dsi_vdo bu romu arıyorum bulamıyorum link sunmuşsunuz ama çalışmıyor rica etsem paylaşırmısınız.

İşlemciler tutmuyor .. Bendeki m8735p işlemci

merhaba turkcell t tabletim var 2.el aldım aldığım kişi GTAB kurmuş ön kamera çalışmıyor condor romu yada orjinal romu kurayım diyorum ama yedekleme yapıyor TWRP tam yüklemeye geçiyor md5 hatası veriyor kuramıyorum tableti bilgisayarda görmüyor görmediği için flash tool uda kullanamıyorum nasıl yapacağım şaşırdım kaldım yardımcı olabilecek var mı.....

Geri
Üst Alt