Unlocktool Hakkında Bilgi ?

sezer2892

Üye
İyi günler ustalarım bu aralar gözüme çarpan bir tool var, unlocktool ve yapabildikleri.
Aslında merak ettigim özelligi İcloudbypass yapabilmesi.
uzun zamandır dükkanda yatan bir 7 Plus
cihazını iunlocker adlı sitede sorguladığımda
icloud status: clean
find my iphone: on
şeklinde yazıyor.Asıl sormak istedigim şey şu;
cihazı unlocktool veya alternatif bir tool ile icloud bypass yapabilirmiyim,ayrıca sim servisleri ve bildirim vb servisleri çalışırmı ?
Sadece 7 Plus değil diğer cihazlarda icloud bypass yapabilirmi,hepsinde sim servisleri çalışırmı?
çalışmayacak olsa bile bunun bypass yapmadan anlayabilirmiyim ?
cihaz şuanda hello ekranında bekliyor
alt taraftaki yuvarlak içinde ki -İ- butonuna tıkladıgımda SN,İMEİ,Bilgileri Yazıyor
ICDCID=Bilinmeyen olarak yazıyor.
Teşekkürler.

unlocktool çok kullanışlı bir araçtır. başarılı mtk qualcomm işlemcilerde full yedek alma konusunda 1 numara diye bilirim. bypass konusunda şebeke alamazsınız şebekeli bypass için özel ücretli araçlar mevcut her cihazın snsine göre şebeke dosyası hazırlayan toollar var fiyatlar modele göre değişiyor. bu araç ile bypass yaparsanız sim servislerini kullanamazsınız. sadece ekranda kilit unutulmuş cihazların yedeğini alır yazılım sonrası geri yüklersiniz bu şekilde sim servisleri her şey aktif çalışır.

unlocktool çok kullanışlı bir araçtır. başarılı mtk qualcomm işlemcilerde full yedek alma konusunda 1 numara diye bilirim. bypass konusunda şebeke alamazsınız şebekeli bypass için özel ücretli araçlar mevcut her cihazın snsine göre şebeke dosyası hazırlayan toollar var fiyatlar modele göre değişiyor. bu araç ile bypass yaparsanız sim servislerini kullanamazsınız. sadece ekranda kilit unutulmuş cihazların yedeğini alır yazılım sonrası geri yüklersiniz bu şekilde sim servisleri her şey aktif çalışır.
Cevabınız için teşekkür ederim ustam.
peki bu işlem için bana önerebileceginiz bir program varmıdır.
her cihaz için ayrıca ücretmi ödemek gerekiyor ?
bazı programlar gibi kredi ile bypass olmuyormu ?
mesela programı 500 tl ye aldım
fakat her bypass yaptıgımda yine ücret mi ödemem gerekiyor ?

hayır sn için ödeme yaptıktan sonra o cihazı sürekli bypass yapar iremovalpro, chekm8, mina gibi araçlar

Cevabınız için teşekkür ederim ustam.
peki bu işlem için bana önerebileceginiz bir program varmıdır.
her cihaz için ayrıca ücretmi ödemek gerekiyor ?
bazı programlar gibi kredi ile bypass olmuyormu ?
mesela programı 500 tl ye aldım
fakat her bypass yaptıgımda yine ücret mi ödemem gerekiyor ?

Cihaz başına ücretli her cihaz için sn ile kaydedip para ödemen gerek.Programın lisans ücreti vs yok işlemler ücretli.

Geri
Üst Alt