Yardım Xiaomi Redmi 6 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan haokan
  • Başlangıç tarihi
H

haokan

Screenshot_2019-11-12-11-06-09-945_com.inkwired.droidinfo.jpg

Screenshot_2019-11-12-11-05-59-098_com.inkwired.droidinfo.jpg

Merhaba arkadaşlar, elimde aktif kullandığım ve 14 gün sonra imei süresi bitecek yurtdışı telefonum var. Bir çok yere sordum tatmin edici bir cevap alamadım, bir yerde sadece cereus serisinin henüz imei repair yapılamadığı söylendi. Kısacası telefon 14 gün sonra kullanılmaz hale gelecek ben de mecburi yeni telefon almak durumunda kalacağım. Yardımcı olacak ya da ücreti mukabilinde yapabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler

Ustam bu cihaza imei repair yapmak için yetkili hesap + ENG rom dosyasi gerekli elinizde varsa yapabilirsiniz
Not : yetkili hesaplar şuanlik kapali

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 8312
Ekli dosyayı görüntüle 8313

Merhaba arkadaşlar, elimde aktif kullandığım ve 14 gün sonra imei süresi bitecek yurtdışı telefonum var. Bir çok yere sordum tatmin edici bir cevap alamadım, bir yerde sadece cereus serisinin henüz imei repair yapılamadığı söylendi. Kısacası telefon 14 gün sonra kullanılmaz hale gelecek ben de mecburi yeni telefon almak durumunda kalacağım. Yardımcı olacak ya da ücreti mukabilinde yapabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler
Nerede hangi ilde ikamet ediyorsunuz? Ona göre sitemizden güvendiğimiz bir ustamıza yönlendirme yapalım.​

Geri
Üst Alt