İstek Xiaomi Redmi 7 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan snake_tr
  • Başlangıç tarihi
S

snake_tr

Arkadaşlar bu cihazdan var elimde. BL Kilidi açık root layıp daig'ı açtım dual imei writerla yazıyorum fakat Repair yazmıyor bana yardımcı olabilecek var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bu cihazdan var elimde. BL Kilidi açık root layıp daig'ı açtım dual imei writerla yazıyorum fakat Repair yazmıyor bana yardımcı olabilecek var mı?
Diag Acmanız Lazım Drive Kurup Tekrar Deneyin

Cihazdan modemst1 modemst2 ve fsg partitionlarini silin ve İmei yazin.
Ancak cihaz rsa protection Kapsami altinda olan bir cihaz olabilir. Ne olur ne olmaz Partition ve qcn yedeklerini alin.
Eger hic anlamiyorsaniz kurcalamayin. Forumdakiler yönlendirsin.
Hic kullanilamaz-Yapilamaz hale getirebilirsiniz

Ancak cihaz rsa protection Kapsami altinda olan bir cihaz olabilir. Ne olur ne olmaz Partition ve qcn yedeklerini alin.
Hocam çok anladığım söylenemez müsait olduğunuz bi anda bana yardımcı olabilir misiniz

Hocam modemst1 modemst2 ve fsg partitionlarını sildim ama telefondan imei gitmedi hâla ,eski qcn dosyamıda restore ettim belki olur diye ama bana mısın demiyor neden silinmiyor bu imei?

Hocam modemst1 modemst2 ve fsg partitionlarını sildim ama telefondan imei gitmedi hâla ,eski qcn dosyamıda restore ettim belki olur diye ama bana mısın demiyor neden silinmiyor bu imei?
yanlis partitionlari siliyorsunuz. once internetten partition bulma kodunu ogrenin ondan sonra twrpden o partitionlari silin

yanlis partitionlari siliyorsunuz. once internetten partition bulma kodunu ogrenin ondan sonra twrpden o partitionlari silin
Hocam partition bulma kodunu yazıp bakarak sildim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tek hat olur. VIP bölümünde anlatımlar mevcut.​

Geri
Üst Alt