İstek Xiaomi Redmi 9 IMEI Repair İşlemi

beex211

Üye
arkadaslar redmi 9 prime yaziyor icindeki yazlim 12.0.3.0 (QJCINXM) imei repair yapmak istiyorum nasil yapilir

simdi arkadaslar redmi 9 india yazilim yuklu icinde lancelot yuklenmiyor onu soyleyim

elimde olan programlar dft pro umt hydra tool chimera bilen varsa yardimci olursa sevinirim..

simdi hocam redmi 9 lancelotda oluyor yapdim elimde baska cihaz vardi bu model indian oldugu icin versionu dusuremiyorum yoksa buda olucak yani diyer lancelot modelde miui 11.0.4 de oluyor imei repair islemi bu modelde 12.0.3.0 (QJCINXM) yaziyor nasil yapicam bilemedim hocam
denedin mi hydra ile 12 de olması lasım

simdi hocam redmi 9 lancelotda oluyor yapdim elimde baska cihaz vardi bu model indian oldugu icin versionu dusuremiyorum yoksa buda olucak yani diyer lancelot modelde miui 11.0.4 de oluyor imei repair islemi bu modelde 12.0.3.0 (QJCINXM) yaziyor nasil yapicam bilemedim hocam
Dft pro ile de repair işlemini deneyebilirsiniz.

denedin mi hydra ile 12 de olması lasım
herseyi denedim hocam cıhazi kapatdim usb takdim yine ayni sorun yine kapatdim ses acma kapama tusuna basdim yine ayni ama hydra toolda bikere yapdi işlem tamam dedi cihazi acdim atilmamis tekrar deneyim dedim bu sefer yine olmuyor yani okumuyor anlamadimö biturlu
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Dft pro ile de repair işlemini deneyebilirsiniz.
hocam denedim ya olmuyor bi turlu bence bunun yazlimini dusurmek lazim indian modelini hepsini indirib oyle denicem )))

Sürüm Düşürmenize Gerek Yok Hocam Dft Ne Hatası Alıyorsunuz Repair Yaparken

Ekli dosyalar

• 22.PNG
    22.PNG
    50.8 KB · Görüntüleme: 244
Services Bölümüne Girip Yapın Hocam Burdan Hata Alırsınız

Geri
Üst Alt