Yardım Xiaomi Redmi 9T Lime ENG Rom Sonrası Cihaz Açılmıyor

enesbasar1

Üye
Buradaki eng romu cihaza yazdıktan sonra (DFT PRO) ile cihaz açılmadı pcye takınca edl 9008 portunu görüyor yeni yazılım atmaya çalışırken.
Kod:
Connect Port: Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM4)
Serial number: 6530f98a
Hardware ID: 0014d0e1
OEM Private key: 1bebe3863a6781db4b01086063007334de9e5ca14971c7c4f4358ec9d79cda46
Select Brand: XIAOMI
Sending Loader: successful

Yazıp %99 yapıyor 1 saniye içinde ve öyle kalıyor. Arkadaşlar lütfen yardım edin.

Buradaki eng romu cihaza yazdıktan sonra (DFT PRO) ile cihaz açılmadı pcye takınca edl 9008 portunu görüyor yeni yazılım atmaya çalışırken.
Kod:
Connect Port: Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM4)
Serial number: 6530f98a
Hardware ID: 0014d0e1
OEM Private key: 1bebe3863a6781db4b01086063007334de9e5ca14971c7c4f4358ec9d79cda46
Select Brand: XIAOMI
Sending Loader: successful

Yazıp %99 yapıyor 1 saniye içinde ve öyle kalıyor. Arkadaşlar lütfen yardım edin.
Dft ile stock rom atmaya çalışırken mi hata veriyor ustam ? Tekrar cihazı Edl moda alıp qualcomm - flash edl kısmından dosyaları seçip atıyorsunuz değil mi

Dft ile stock rom atmaya çalışırken mi hata veriyor ustam ? Tekrar cihazı Edl moda alıp qualcomm - flash edl kısmından dosyaları seçip atıyorsunuz değil mi
3 tane stock rom denedim, engyi tekrar denedim 99 da kalıyor öyle 1 saniye sürüyor. Aynen flash edl kısmından.

3 tane stock rom denedim, engyi tekrar denedim 99 da kalıyor öyle 1 saniye sürüyor. Aynen flash edl kısmından.
Program ve patch bölümlerinden stock roma ait seçtiğiniz dosyaların ekran görüntüsü atar mısınız ?

Program ve patch bölümlerinden stock roma ait seçtiğiniz dosyaların ekran görüntüsü atar mısınız ?
Multiprogram seçili olarak klasörü gösteriyorum.
Rawprogram0.xml
Rawprogram1.xml
....
5 tane var.

Ekli dosyalar

• IMG-20211002-WA0022.jpeg
    IMG-20211002-WA0022.jpeg
    538.3 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG-20211002-WA0024.jpeg
    IMG-20211002-WA0024.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 111
Multiprogram seçili olarak klasörü gösteriyorum.
Rawprogram0.xml
Rawprogram1.xml
....
5 tane var.
Multi Program kliğini kaldırın ve aşağıdaki gibi seçip, cihazı edl moda alıp yükleyin.
Program: rawprogram0.xml
Patch: patch0.xml

Daha önce başınıza böyle bir sorun geldi mi hocam?
Ustam stock rom dosyasını yukarıda belirttiğim şekilde atarsanız sorunsuz yükleme yapacaktır. Sonuç durumunu paylaşırsanız sevinirim.

Örnek Resim
Default.png

Yarın sabah dener söylerim hocam bu saatte benle ilgilendiğin için sağolasın bende o sırada araştırma yapim dedim.
Olaki yarın bu yöntemde işe yaramazsa;
Burada ki dosyalar sanırım sadece bunu yaşayanlar için hazırlanan dosyalar üyeliği olan veya elinde olan paylaşabilir mi ?
Bir de Buradaki dosyayı temin edebilir miyiz?

Yarın sabah dener söylerim hocam bu saatte benle ilgilendiğin için sağolasın bende o sırada araştırma yapim dedim.
Olaki yarın bu yöntemde işe yaramazsa;
Burada ki dosyalar sanırım sadece bunu yaşayanlar için hazırlanan dosyalar üyeliği olan veya elinde olan paylaşabilir mi ?
Bir de Buradaki dosyayı temin edebilir miyiz?
ben eng romu chimera ile yapıyom sıkıntı yok dft ile denemedim ama

eğer cihaz 9008 modunda kalıyorsa
cihazda donanımsal sorun var demektir

bu işlemleri yapıp cihazı açabilirsiniz

eğer cihaz 9008 modunda kalıyorsa
cihazda donanımsal sorun var demektir

bu işlemleri yapıp cihazı açabilirsiniz
İnternette bende bunu gördüm ama adam o yandaki kapağı açıp charh icyide ısıtıyordu flux la onu denicem
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam eng rom doğru demi bazen redmi 9t yazıyor içinden mi9t çıkıyor
Yani hocam yukarıda paylaştığın linkteki engrom. Onun olup olmadığını nasıl anlıcaz ki.

Büyük ihtimalle Redmi 9T yerine Mi 9T ENG'si atılmış sanırım Cihaz Hard Brick olmuş sadece yetkili hesapla çözümü mevcut bildiğim kadarıyla
Redmi 9T (lime)
Mi 9T (davinci) Aradaki FARK Mi serisi diğeri Redmi serisidir

Hocam genel bir soru sorucam halabtechten 9T Lime imei repair dosyasını bu dosyayı indirdim içinde umt qcfire v7.0 ile yapılma yolunu yazmış ben bunu dft proyla yükleyemem mi illa onu mu kullanmam gerek.

Büyük ihtimalle Redmi 9T yerine Mi 9T ENG'si atılmış sanırım Cihaz Hard Brick olmuş sadece yetkili hesapla çözümü mevcut bildiğim kadarıyla
Redmi 9T (lime)
Mi 9T (davinci) Aradaki FARK Mi serisi diğeri Redmi serisidir
ama birisi qualcomm işlemci biri mtk işlemci yazılımları olmaz zaten

Geri
Üst Alt