Yukarıda verdiğiniz modem dosyasını yüklüyemiyorum arkadaş yapmış ama nasıl yaptığını anlatmamış.

Düzenleme: DFT nin Service EDL modunda Write single file kısmından yükledim yükledikten hemen sonra yine recovery geldi wipe data yaptıkdan sonra açıldı. Aynı sorunu yaşayan arkaşlara yardımcı olması açısından.

Son düzenleme:
Yukarıda verdiğiniz modem dosyasını yüklüyemiyorum arkadaş yapmış ama nasıl yaptığını anlatmamış.
Elinizde Dft Pro varsa ustam, cihazı EDL moda alıp, Qualcomm - Service Edl - Write Single File, bölünden modem seçeneğini seçerek modem.img dosyasını yazdırın.

merhaba arkdaslar dft ile tam olarak yazılım yukleme şekli nedir birden fazla raw dosyası ve patc dosyası var

raw 12345 ve patc 12345 dosyaları yuklenmıyor mu yanı yoksa sırayla secıp mı yukluyoruz

raw 12345 ve patc 12345 dosyaları yuklenmıyor mu yanı yoksa sırayla secıp mı yukluyoruz
Multi program seçeneğiyle klasörü gösterip yüklüyorum. Ayrıyeten Raw0 ve Patch0 ı seçincede aynı şeyi yapıyor zaten. Cihaz açıkken multi program seçeneğiyle yüklemeyi yapmıştı yükleme başarılı şekilde bitti ama cihaz birdaha açılmadı. Donanımsal olarak ısı tekniğini yaptım ama yine açılmadı.

Flashladım siyah ekranda kaldı telefon ?

Sadece edl modda görüyor pc ışık yok fastboot moda vs hiç bir şeye girmiyor bl kapalı edl ile flashladım tr tools ile

Sadece edl modda görüyor pc ışık yok fastboot moda vs hiç bir şeye girmiyor bl kapalı edl ile flashladım tr tools ile
Hydra Tool varsa rom dosyasını Edl modda atmayı deneyin. Teknik bir sorun yoksa çalışması lazım.

Edl den rom yükledim tr tools ile düzeldi ama sıkıntı bu engler sanırım

Allah razı olsun @Exclusive işin gücün rast gelsin babaa... Cihaz çökmüştü hard brick olmuştu yanlış rom yüklemiştim bunu atınca ayağa kalktı cansın sen.

bootloader unlock cihaza uzaktan imei repair işlemi yapıldı, ardından telefonda donmalar telefon çalmaması ya da bizi aradıklarında hat açık olsa bile meşgul demesi, telefon çalarken zil sesinin anlık kesilip devam etmesi gibi problemler oldu. Atan kişi donanımsal problem dedi, işlem öncesi hiç bir şey yoktu. Neyden kaynaklanmış olabilir ve ne yapılmalı?

sıfre yanlıs dıyor kontrol ederöısınız bedava ındırıyoruz

Geri
Üst Alt