Yardım Xiaomi Redmi K20 Pro 4.5 G Çekmeme Sorunu

• Konbuyu başlatan Doktoraltun
  • Başlangıç tarihi
D

Doktoraltun

S.a elimde k20pro bir cihaz var bu cihaza orjinal qcn yukledim değişik sim kartlari denedim ama cihaz kesinlikle 4g ye girmiyor girmedigi gibi birde sadece lte yapinca şebeke gidiyor sanki cihazda 4g şebekesi tanimlanmamiş gibi 3g ve 2g de problem yok buna benzer bir durumla karşilaşan oldumu acaba ? Birde cihaz ilk alindiği gunden beri 4g yok

A.s Stock qcn mi kullandınız işlem yaparken

A.s Stock qcn mi kullandınız işlem yaparken
adnan hocam stock rom kurdum önce sonra stock qcn ile duzenleme yaptım yanlız telefon ilk günden beri 4g ye bağlanmıyor 3g var 2g de var baya bir araştırdım bugün elimdeki tek mantıklı bilgi " build.prop dosyasında bir problem olabilirmi " daha önce hiç karşılaştınızmı ?

adnan hocam stock rom kurdum önce sonra stock qcn ile duzenleme yaptım yanlız telefon ilk günden beri 4g ye bağlanmıyor 3g var 2g de var baya bir araştırdım bugün elimdeki tek mantıklı bilgi " build.prop dosyasında bir problem olabilirmi " daha önce hiç karşılaştınızmı ?
Daha önce karşılaşmadım qcn den kaynaklıdır büyük ihtimalle. Farklı qcn denedinizmi

Benim karşılaştığım sorun buna benzer galiba repair Yaptım sadece 2g ya da 3g çekiyor qfil ile yapmıştım Umt qcn yı yazınca düzeldi

B20 band yok k20 pro da onun için her yerde 4g çekmez yazılımsal değil donanımsal

Geri
Üst Alt