Hızlı Link Xiaomi Redmi Note 10 Pro Modem Dosyası

Tahmin etmiştim, benim dosyam bu elden ele geziyor. Teşekkür ederim emeğimi hiç ettiğiniz için.

Tahmin etmiştim, benim dosyam bu elden ele geziyor. Teşekkür ederim emeğimi hiç ettiğiniz için.
1. Madem dosya sizin kanıtı gösterin.
2. Madem dosya sizin internette ne işi var niye dosyanıza sahip çıkmadınız? Bende internette gördüm, ve paylaştım.
3. Bir çok dosya paylaşıyorum. İnsanlar yararlanıyor. Bırakın insanlar kullansın. Bu forumda da bir çok dosya bedava paylaşılıyor. O zaman onları da kullanmayın. Niye kullanıyorsunuz?

Hex editör ile açın modem dosyasını, Gündüz Can YILMAZ yazdığını göreceksiniz. O size kanıt olur. İhtiyacı olan bir kaç kişiye yardımcı oldum, malesef hayır görünümlü şer insanlar dosyamı bu şekilde dağıttılar. Bedava dağıtılacaksa ben dağıtırım, sağda solda bedava program var diye çalıntı bir dosyayı inşallahlı hayırlı mesajınızla kendi hayrınıza dağıttığınızı düşünmeyin. Hakkım size de, çalana da haram olsun, ihtiyacı olup kullanana helal olsun.

Tekrar söylüyorum, hex editör ile açarsanız adımı ve sitemi görürsünüz. Eğüer teknik ufak bilgilere sahipseniz linüxte mount eder, creator.bin diye bir dosya oluşturduğumu içine adımı yazdığımı görebilrsiniz.

1.Kendi suçunuzu bir başkası üzerine yüklemeyin.
2. Siz haram dediniz diye de haram olacak değil.
3.Sizin amacınız farklı, siz bu dosya ücretsiz paylaşıldı diye, bu yüzden bir gelir elde edemeyeceksiniz diye hazmedemiyorsunuz.
4. Oysa ki biz bu forum da yaralandığımız bir şey olunca öteki insanlar ile de paylaşıyoruz.
5. Dosyanız çok kıymetli ise, lütfen kendi eliniz ile dosyayı bir kaç insana vermeyin dağıtmayın, mağdur olduktan sonra da forumlar da insanlar yararlansın diye paylaşımı yapan insanlara da içinizdeki kini, nefreti kusmayın.

1- Suç beinm ki sizin gibi insanların varlığını göz ardı edip bir iş yaptım.
2- Benim yazdığım dosyayı paylaşmakta kendinize hak görecek kadar iman sahibisiniz. Devam edin, tüm kullananlara helal size haramdır.
3- Benim emeğim benim kararım. Benim arabamı başkasına vererek hayır işeyemezsiniz, benim evimi başkasına verek hayır işleyemezsiniz, benim emeğimi çalıp dağıtarak hayır işleyemezsiniz.
4- Dosyam kıymetli, çaldıklarıyla gurur duyup sağda solda paylaşacak insanlar olacağını düşünemedim. Benim kinim, nefretim yok. Hakkınız olmayan dosyamı paylaşıyorsunuz, ben de helal etmiyorum o kadar. Paylaşmakta özgürsünüz, hakkım er geç çıkacaktır sizden ve sizin gibilerden.

Bir dosya yazdım, 50 tane sahibi çıktı. Hepsine de tek tek açıp gösterdim adımı. Bir hayır varsa benim hayırım, sizin şerrinizdir. Çok merak ediyorsan eğer durumu kendi sitemde de paylaştım dosyayı ve nasıl yapılacağını. Yani beni kendiniz gibi sanmayın. Ben telefoncu değilim, buradan gelir beklemiyorum. Telefoncu bir kardeşim rica etti, ben de biraz olsun para kazansın istedim hepsi bu.

enhanced sürümlerinde kamera sorunu yaşanacak bendeki hali düzgün. siz inşallah hayırlısıyla düzeltir paylaşırsınız. poco x3 pro stabil imeil dosyasını yaptım kimseye vermiyorum, siz inşallah hayırlısıyla başkasından çalarsınız.Düz Note 10 u bitirmek üzereyim, inşallah hayırlısıyla ondan da sizin gibiler yüzünden kimse faydalanamayacak. Özür dileyip olayı kapatmak yerine, hırsızlığı meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz. Benim hakkımı ben haram edersem haramdır. İnşallah hayırlısıyla da o hakkım burnunuzdan gelir. Kullanan kim varsa hepsine helali hoş olsun. Yapamayana da ücretsiz bağlanır yaparım.

Çalmak? Birdaha söylüyorum. Orta da çalınan herhangi bir şey yok. Kendi hatanız ve para kazanamamanız yüzünden bu olaylar başınıza geliyor. ayrıca imei atmak suçtur, bu forumun kurallar kısmında da mevcut, imei atarak hırsızlık yapan biri varsa oda sizsiniz, madem ki internet siteniz var, ve sizde bu cihaz için nasıl yapılacağına dair anlatım yaptınız, ozaman bağlantı linkini buraya koyun insanlara faydanız dokunsun. Çünkü bu forum yardımlaşma forumu, ve paylaşılan tüm dosyalar ücretsiz.

Ayrıca poco x3 imei ve kayıt, siz zannediyormusunuz ki onun çözümü çıkmamış olsun. Biraz olsun İnternet alemini bilseniz, imei atılamayan bir kaç cihaz dışında tüm cihazlara imei ve kayıt yapıldığı bilirsiniz. Sosyal medya da gruplar da gönderiler mevcut, sadece siz, sizden başka kimse bu sorunu çözememiş ama siz çözmüş gibi bir havadasınız. Bence daha fazla çirkinleşmeyin.

Siz imei atmadan ne için kullandınız bunu pardon?
Neyi çalmışım da ben hırsız oluyorum. Yahu göz göre göre içinde adım yazan, 3 gün uğraştığım dosyayı pay etmişsiniz aranızda bir de ben mi hırsız oluyorum?

Poco x3 pro imei atılamayanlardan biri idi, yarım yamalak halletmişler. imei yapınca wifi gidiyor, ben düzelttim. İnternet alemini bilseniz diyorsunuz da benim işim zaten internet programcılığı. Bilmemem mümkün mü? Yahu kaç tane Türk programcı bir şey üretmiş, ne zaman dışarıdan yapan olsa onlardan almışız. Az bir destek olacağınıza iş yaptığım için beni suçlu çıkarıyorsunuz. Birinde kendi suçumu size atmaktan bahsettiniz, şimdi çalmaktan...

Kime neyi paylaşacağıma karar verme haddini nasıl kendinizde görüyorsunuz onu da anlamıyorum. Yahu içinde kocaman harflerle benim adım yazan dosyamı paylaşıp beni çirkinleşmekle suçluyorsunuz ya pes doğrusu.

Hiç linki kaldırın dedim mi? Hiç kimseye paylaşma dedim mi? Paylaşsın, isteyen istediği yerde paylaşsın ama kendi yapmış gibi paylaşanlara, dosyamı çalıp benim hakkıma girip sevap işleyeceğini sananlara hakkım zehir zıkkım olsun. Bundan sonra bir şey yazmayacağım, burada bu mantıksız tartışmayı devam ettirmenin lüzumu yok. Siz kendi imanınıza sığrdırdıysanız yaptığınızı, benim için hiç sorun yok.

Anladığım kadarı ile takıldığınız konu şu, Paylaşım da kendi adıma veya dosyayı kendim hazırladığıma dair herhangi bir açıklama yapmadım. Kocaman alıntı yazdım. Siz Görmemişsiniz, Gerçekten de bu dosyayı siz geliştirmiş olabilirsiniz, bu konuda başarı dilemek en doğrusu olur. Ama tekrar diyorum size, bu dosyayı ben herhangi bir kişinin hakkına girerek emek çalarak paylaşmadım. İnternetten bulduğum bir dosya. Dahası herhangi bir menfaat da edinmiyorum. Ücretsiz paylaştım.

Bu dosya size aitse, buraya İnternet sitenizi ve nasıl yapıldığına dair açıklama linki koyun insanlar faydalansın.
Haklısınız uzatmanın anlamı yok.
Herkese Hayırlı Akşamlar İnşaÂllah.

Fabrika romundaki modem dosyasının sorunlu kısımlarını düzenlemişsin eyvallah emeğine sağlık. Ama burada paylaşan arkadaşa sitem etmeniz gerçekten yersiz. Dosyayı ilk verdiğiniz kişilerin başkalarıyla paylaşma olasılığınıda göze almanız gerekirdi. Burası bir forum, problem ve çözüm odaklı herkese açık bir platform. Diğer insanlara faydalı olabileceğimiz soruna varsa elimizden gelen bir çözüm alenen paylaşıyoruz.

Peki sen o modemin patch yapılışını birisinden çaldın mı, çünkü bu modemi ilk bizim arkadaş patchledi 23 Eylül de, uzaktan bağlantı ile bi müşterisinin telefonunu yaparken müşteri gizlice dosyaları kopyalayıp dağıtmış. Hatta bu arkadaş hiç cihaz açmadan note 10 sunny ile poco x3 pro yu da yapıyor şu anda.

Peki sen o modemin patch yapılışını birisinden çaldın mı, çünkü bu modemi ilk bizim arkadaş patchledi 23 Eylül de, uzaktan bağlantı ile bi müşterisinin telefonunu yaparken müşteri gizlice dosyaları kopyalayıp dağıtmış. Hatta bu arkadaş hiç cihaz açmadan note 10 sunny ile poco x3 pro yu da yapıyor şu anda.
nasıl yani hiç açmadan yapıyor.direnç değişmeden olmuyor şu anda!

Global 12.5.9 geldi buna uygun modem dosyası var mı. 12.5.6 kamerada hata alındı.

hoca
1- Suç beinm ki sizin gibi insanların varlığını göz ardı edip bir iş yaptım.
2- Benim yazdığım dosyayı paylaşmakta kendinize hak görecek kadar iman sahibisiniz. Devam edin, tüm kullananlara helal size haramdır.
3- Benim emeğim benim kararım. Benim arabamı başkasına vererek hayır işeyemezsiniz, benim evimi başkasına verek hayır işleyemezsiniz, benim emeğimi çalıp dağıtarak hayır işleyemezsiniz.
4- Dosyam kıymetli, çaldıklarıyla gurur duyup sağda solda paylaşacak insanlar olacağını düşünemedim. Benim kinim, nefretim yok. Hakkınız olmayan dosyamı paylaşıyorsunuz, ben de helal etmiyorum o kadar. Paylaşmakta özgürsünüz, hakkım er geç çıkacaktır sizden ve sizin gibilerden.

Bir dosya yazdım, 50 tane sahibi çıktı. Hepsine de tek tek açıp gösterdim adımı. Bir hayır varsa benim hayırım, sizin şerrinizdir. Çok merak ediyorsan eğer durumu kendi sitemde de paylaştım dosyayı ve nasıl yapılacağını. Yani beni kendiniz gibi sanmayın. Ben telefoncu değilim, buradan gelir beklemiyorum. Telefoncu bir kardeşim rica etti, ben de biraz olsun para kazansın istedim hepsi bu.

enhanced sürümlerinde kamera sorunu yaşanacak bendeki hali düzgün. siz inşallah hayırlısıyla düzeltir paylaşırsınız. poco x3 pro stabil imeil dosyasını yaptım kimseye vermiyorum, siz inşallah hayırlısıyla başkasından çalarsınız.Düz Note 10 u bitirmek üzereyim, inşallah hayırlısıyla ondan da sizin gibiler yüzünden kimse faydalanamayacak. Özür dileyip olayı kapatmak yerine, hırsızlığı meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz. Benim hakkımı ben haram edersem haramdır. İnşallah hayırlısıyla da o hakkım burnunuzdan gelir. Kullanan kim varsa hepsine helali hoş olsun. Yapamayana da ücretsiz bağlanır yaparım.
hocam emeğinize sağlık helal edin
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

paylaşan arkadaşta kötü niyetli değil onada helal edin

teşekkürler Allah razı olsun sorun çözüldü

sorunum çözülmüştür yalnış modem dosyasındna kaynaklanıyormuş

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt