Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Sunny-Mojito ÇİFT SIM IMEI Repair İşlemi (DONANIMSAL MÜDAHALE GEREKTİRİR)

internetten alacağım 100k drinçler olur mu ustalar? illaki eski board lardan mı sökmek lazım

Direnc değişiyormuş aynı şekilde.Ama işlemlere başlamadan mı değiştiriyoruz işlemden sonra global romunu yüklemeden önce mi değiştiriyoruz çünkü indirdiğim konuda en sona yazmışlar direnç sökmeyi.
ENG atıp çift SIM yazıp sonra global atıyorlar büyük ihtimalle ve cihaz nvdata hatasına düşüyor. Direnç değiştirip işlemi bitiriyorlar. Fark yaptıklarını sanıyorlar. :)

Direnc değişiyormuş aynı şekilde.Ama işlemlere başlamadan mı değiştiriyoruz işlemden sonra global romunu yüklemeden önce mi değiştiriyoruz çünkü indirdiğim konuda en sona yazmışlar direnç sökmeyi.
farketmiyor
ama baştan değiştirmek dahaiyi

direnç değiştir işlem yap verir şebeke

eng link verebilirmisiniz beyler rica etsem

[Gizli içerik]

Hocam iyi kandiller illaki S3 mü olacak redmi note 8 var onda yokmudur bu direnc
Hocam cihazın çok bir önemi yok ,smd direnç olduğu sürece üzerinde barındıran uygun herhangi bir karttan alabilirsin.Almak istediğin cihazın şematiğinden ve pcb komponentlerinin yazılı olduğu diyagramdan araştırarak bulabilirsin. Sizin için baktım redmi note 8 de var gözüküyor,R2206 olarak aratarak bu linkteki şematikten aratıp yerini bulabilirsin.Hayırlı Kandiller.

Hocam cihazın çok bir önemi yok ,smd direnç olduğu sürece üzerinde barındıran uygun herhangi bir karttan alabilirsin.Almak istediğin cihazın şematiğinden ve pcb komponentlerinin yazılı olduğu diyagramdan araştırarak bulabilirsin. Sizin için baktım redmi note 8 de var gözüküyor,R2206 olarak aratarak bu linkteki şematikten aratıp yerini bulabilirsin.Hayırlı Kandiller.

100 k direnç s3 anakart

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    134.2 KB · Görüntüleme: 347
s.a ustam ben sadece qcn yedeği aldım cihaza ondan editlediğim qcnyi yazıyorum yada orj qcn yazıyorum ama imei nul ne yapacağım

problem repiar redmi note 10
1-change 100k
2-flash eng
3-write imei and qcn( and edit qcn)
4-write stock rom(miui 12.5.2-12.0.2-12.0.7)
but after write rom imei 2sim show 00

merhaba ben direnç değiştim cihaza eng romda imei repair yaptım ama eng romda no service yazıyor şebeke gelmiyor sebebi nedir

anakartın üzerindeki orjinal direnç 33k :D

Geri
Üst Alt