Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Sunny-Mojito ÇİFT SIM IMEI Repair İşlemi (DONANIMSAL MÜDAHALE GEREKTİRİR)

cihazı reset atanlar cihazda kısadevre olmamasına dikkat edin ondan sonra yükliyeceğiniz modem dosyalarına dikkat edin!
ondan sonra cihazı dft pro ile service edl kısmından advanced partiton manageri seçip cihazı bağlayın orda wipe partiton bölümünden bölümleri seçin özellikle modem1 ve modem2 dosyalarını seçin sonra gerekirse boot 1 ve 2 en son zaten efs fsg bunları seçip wipe yapın işlemleri yaptıktan sonra tekrardan eng modem yükleyin inşaallah düzelecektir.
boot1 boot 2 derken ? sadece reset efs bootlar silinirse cihaz nerden çalışacak yanlış bilgi yazmayın lütfen

redmi note 10 efs dosyası varsa paylaşırmısınız

boot1 boot 2 derken ? sadece reset efs bootlar silinirse cihaz nerden çalışacak yanlış bilgi yazmayın lütfen
onları silerse cihaz zaten çalışmıyacak ama genelde reset atma hataları bunlar yüzünden oluyor bunlar sildikten sonra baştan eng rom yüklerse düzelir silinenlerde geri gelir.

Ustalar benim cihazın reset atma sorunu tenekeyi kaldırırken yol koparmışım oradan çıktı bilginize

Servis yok diyor önceden efs varken yalnızca acil arama diyordu şimdi demiyor abi lütfen at efs dosyasını ben denerim lütfen

eğer imei atmayaçalışmışsanız
öncelikle direnç değiştirmeniz lazımdı 220 k ya da 100 k
eğer direnç değiştirmişsen direnci kontrol et düzgün mü diye
düzgünse bas qcn yi düzelir sorun

eğer imei atmayaçalışmışsanız
öncelikle direnç değiştirmeniz lazımdı 220 k ya da 100 k
eğer direnç değiştirmişsen direnci kontrol et düzgün mü diye
düzgünse bas qcn yi düzelir sorun
Abi benim IMEI gitti orjinal efs yüklüydü bir modem dosyası yükledim ve qcn yükledim IMEI yazılmadı ama şebeke geliyordu ayarlardan sıfırladım gitmedi ancak sadece sim 1 için çalışıyordu sim 2 çalışmıyor ve kaç kere denedim hep geldi şebeke arama internet sorunsuz niye efs istiyorum derseniz sim 2 içinde uğraştım ordsn efs yi sildim PC den kodlarını efs silmr kofları olduğunu bilmediğimden silindi bu yüzden efs istiyorum direnç değişmeden de IMEI atılabilir ben bunu kendim bizzat şahit oldum

Abi benim IMEI gitti orjinal efs yüklüydü bir modem dosyası yükledim ve qcn yükledim IMEI yazılmadı ama şebeke geliyordu ayarlardan sıfırladım gitmedi ancak sadece sim 1 için çalışıyordu sim 2 çalışmıyor ve kaç kere denedim hep geldi şebeke arama internet sorunsuz niye efs istiyorum derseniz sim 2 içinde uğraştım ordsn efs yi sildim PC den kodlarını efs silmr kofları olduğunu bilmediğimden silindi bu yüzden efs istiyorum direnç değişmeden de IMEI atılabilir ben bunu kendim bizzat şahit oldum
efs arıyorum suan bulursam ekleme ypacağım

abi çok çok sağol ama yapamıyoprum bir türlü yalnızca acil aramalara demiyor hep servis yok diyor qcn yazılınca nv hatası veriyor offf çıldıracam ya çıldıracam
ustam en basit yötemi varken bu kadar uğraşma direnç değiş 220 k tak sonra eng rom yükle sonra repair yap sonra globale dön defalarca yapıldı hem efs ye ihtiyaç olmaz

ustam en basit yötemi varken bu kadar uğraşma direnç değiş 220 k tak sonra eng rom yükle sonra repair yap sonra globale dön defalarca yapıldı hem efs ye ihtiyaç olmaz
abicim parayla herkes bir şeyi yapar dirençsiz de oluyor

Geri
Üst Alt