İstek Xiaomi Redmi Note 9S [curtana] – ENG QCN Orijinal

Redmi Note 9S
Orjinal ellenmemiş eng qcn

dosyası ve silinecek bloklar.

Modemst1, Modemst2, Fsg'ye denk gelen partitionslar.

Kod:
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf2

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf3

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf4

Eng QCN alttaki EK'tedir.

Redmi Note 9S [curtana] LR.Twrp: İNDİR

Ekli dosyalar

• Redmi Note 9S_Orijinal Ellenmemiş_ENG_QCN.zip
    81.1 KB · Görüntüleme: 5,640
Son düzenleme:
imei repair denediniz mi ?

dosyalar için teşşekürler acaba reset efs yaptıktan sonra eng qcn editleyip qpst den geri yüklesek olurmu, şebek sorunu falan vermezmi.

Bu qcn yükleyince cihaz kendini twrp ye atıyor.. Elinde Başka qcn olan varmıdır?

qpst ile mi yüklüyorsunuz

dosyalar için teşşekürler acaba reset efs yaptıktan sonra eng qcn editleyip qpst den geri yüklesek olurmu, şebek sorunu falan vermezmi.
yok hocam sağlam bir qcn ile yaparsanız olmuyor ben kendi cihazımda yedek alıp editleyip geri flashladım qfil ile hiçbir sorun olmadı yapmadan twrp den efs yedeği alın sorun olursa geri dönersiniz zaten ben denemek için geri yükledim çift simde sorunsuz çalıştı

Elinizde UMT varsa kendi cihazınızın orijinal QCN yedeğini alıp onunla işlem yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Box/Dongle kullanmayan arkadaşlar için lafım yok ancak elinizde tool mevcut ise her zaman orijinal yedekle işlem yapın.

Evet Qfil ile yüklüyorum ama bu qcn olmuyor. Başka bir QCN buldum onunla yaptım oldu. Yapamayan varsa Linkteki zipi indirsin
İçerik :
QCN Dosyası
EFS Silme Kodları
TWRP

Buradan indir.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

s.a redmi note 9pro curtana imei atiliyor ama sebeke felangelmiyor nedeni nedir acaba yardimci olursaniz ..

Konudaki tüm QCN dosyaları ile denedim, yine de 3G ve 4G şebekesi gelmiyor telefona, sadece 2G'de çalışıyor. Yüklediğim QCN'lerden mi kaynaklanıyor, yoksa bu telefona repairi ilk yapan kişi sağlam mı bozmuş anlamadım. Nasıl getireceğiz bu şebekeleri? Bandları?

Redmi Note 9S
Orjinal ellenmemiş eng qcn

dosyası ve silinecek bloklar.

Modemst1, Modemst2, Fsg'ye denk gelen partitionslar.

Kod:
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf2

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf3

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf4

Eng QCN alttaki EK'tedir.

Redmi Note 9S [curtana] LR.Twrp:
İNDİR
wifi sorunu yaşatabilir ellenmemiş olan yada şebeke gelmez sorunları yaşadım

Geri
Üst Alt