Yardım Xiaomi Redmi S2 Brick Oldu

• Konbuyu başlatan laz61
  • Başlangıç tarihi
L

laz61

Merhaba arkadaşlar, telefonumun mi şifresini ve google hesabını unuttuğum için telefona, mi flash tool ile yazılım atmak isterken flash tz error hatası aldım. Bu sebeple cihazım brick oldu ve açılmıyor. Bootloader kilidim açıktı fakat "fastboot oem device-info" dediğimde oem kilidinin kapalı olduğu yazıyor. bende yeni bir mi hesabı oluşturdum ve mi unlock uygulaması ile bu cihazı unlock etmeye çalıştım fakat olmadı. Eski sürüm mi flash 64 bit de denedim fakat yine hata aldım. bu sorunu cihazın kasasını açmadan nasıl çözebilirim.
Telefonsuz kaldım teşekkür ederim.

adsız - eksi up

bu şekilde config dosyasında yükleme sırasında kalıyor, neden olabilir? test point ile bağladığımda atmaya başlıyor fakat burada kalıyor.

Merhaba arkadaşlar, telefonumun mi şifresini ve google hesabını unuttuğum için telefona, mi flash tool ile yazılım atmak isterken flash tz error hatası aldım. Bu sebeple cihazım brick oldu ve açılmıyor. Bootloader kilidim açıktı fakat "fastboot oem device-info" dediğimde oem kilidinin kapalı olduğu yazıyor. bende yeni bir mi hesabı oluşturdum ve mi unlock uygulaması ile bu cihazı unlock etmeye çalıştım fakat olmadı. Eski sürüm mi flash 64 bit de denedim fakat yine hata aldım. bu sorunu cihazın kasasını açmadan nasıl çözebilirim.
UMT Dongle ile beklemeden unlock işlemi yapılıyordu. UMT Dongle var mı?​

İstanbul içindeyseniz yardımcı olabiliriz

istanbul içerisindeyim evet. bir yöntem yok mu peki benim yapabileceğim. edl modunda bağladığım da bu config kısmında kalıyor.

hocam özelden fiyat verebilir misiniz ve istanbul'un neresindesiniz. ben güngörendeyim.

Geri
Üst Alt