Bilgi Xiaomi Redmi Serisi (Unlocked )(Boxsuz) ROOT ve TWRP siz IMEI Repair Mantığı

androiddci

VIP Üye
Herkese merhaba
bildiğiniz üzere redmi serilerinde eğer profesyonel aracınız yoksa imei repair yapıldığında cihazda twrp ve root olur buda sorun çıkarabiliyor. Ben kendim deneme yanılma yoluyla keşfettim bir yöntemi gsmturkey kullanıcılarına paylaşmak istedim.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

cihaza repair den sonra sadece "orjinal recovery" yuklerseniz problem olmuyor sıfırlamada ve güncellemede.

Herkese merhaba
bildiğiniz üzere redmi serilerinde eğer profesyonel aracınız yoksa imei repair yapıldığında cihazda twrp ve root olur buda sorun çıkarabiliyor. Ben kendim deneme yanılma yoluyla keşfettim bir yöntemi gsmturkey kullanıcılarına paylaşmak istedim.
[Hidden content][Hidden content]
cihazın orjinal recovery ve boot dosyasını yedekle
sonra rootla işlemlerini yap
al fastboota
fastboot flash boot orjinalboot.img
fastboot flash recovery orjinalrecovery.img

Herkese merhaba
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Değerli Bilgi için teşekkürler,
bl kilitliyken işlem oluyor mu reis

cihazın orjinal recovery ve boot dosyasını yedekle
sonra rootla işlemlerini yap
al fastboota
fastboot flash boot orjinalboot.img
fastboot flash recovery orjinalrecovery.img
Boot ve recovery nereden yedekliyorsun ustam

twrp yüklüyken magisk i kaldırınca twrp de kalkıyor çoğu cihazda

Hocam xiomi not 9 Merlin MIUI 12 .7 yüklü oluyormu

Ben repair isleminden sonra eğer karşı taraf ben anlamam pek bu işlerden sorun yaşamayayim derse fastboot rom yüklüyorum . Herşey sıfır oluyor . Aynı mantık hemen hemen . Eğer custom rom modlama vs. uğraşanlar zaten root ve twrp kalsın diyor . Teşekkürler .

Geri
Üst Alt