Custom Rom [10] General Mobile GM9 Pro Google Pixel Beta 6 Custom Rom

twrp ile full yedek aldim.aldigim yedegin icinde serial yazan klasorun adini kendi seri numaranla degistim,yedegin icindekileri silip linkdeki dosyanin icindekileri yukledim yedegi yukledikten sonra yeniden baslatiyorum ama twrpyi yeniden baslatiyor.twrpde sifre soruyor ilk temizle veriyi temizle yes diyorum sonra full wipe yapip yedegi yukledim ama gene ois yuklu degil hatasi verip twrpyi yeniden baslatiyor.nerde hata yapiyorum?

Twrp ile cihazın Full Rom Backup alın sonra pcye aktarın sonra indirmiş oldugunuz konudaki rom dosyasını içindekileri silip ekleyin sonra hafıza kartı otg vs yükleyip tekrar twrp'yi açın Restore kısmından aktardığınız rom dosyasını yükleyin
bi yardim edermisin hocam nerde hata yapiyorum

twrp ile full yedek aldim.aldigim yedegin icinde serial yazan klasorun adini kendi seri numaranla degistim,yedegin icindekileri silip linkdeki dosyanin icindekileri yukledim yedegi yukledikten sonra yeniden baslatiyorum ama twrpyi yeniden baslatiyor.twrpde sifre soruyor ilk temizle veriyi temizle yes diyorum sonra full wipe yapip yedegi yukledim ama gene ois yuklu degil hatasi verip twrpyi yeniden baslatiyor.nerde hata yapiyorum?
bi yardim edermisin hocam
bi yardim edermisin hocam nerde hata yapiyorum
Ustam ben denemedim @Zenlty o sorunu bilir isterseniz kendi yedeğinizi yükleyin

Wipe kısmından advanced wipe dan full temizlik yapıp deneyin- system -data -cache
her zaman o sekilde wipe yapip yeni rom yuklerim hafiza karti haric herseyi wipeladim ama sonuc ayni.su twrpde bi sikinti var bolum a bolum b diye ayrilmis yenimi cikti bu.normal fastboot flash recovery recovery.img seklinde yuklenmiyor farkli bir sekilde denedim ama bu seferde ise yaramiyor.tam olarak yeni tip twrp yi nasil yuklucem onuda anlamadim

TWRP Recovery açın. Dili Türkçe yapın.
--dosyalarınız silinecektir--
Temizle > Veriyi Temizle > yes yazın ve cihazı yeniden başlatın
[/QU
kardesim bi yardim edermisin.rom yuklenmiyor yedegi yukledikten sonra twrpde takilip kaliyor ois yuklu degil diyor.yedegi yuklemeden once yes diyip sifreyi kaldiriyorum sonra full wipe data yapiyorum yedegi yukluyorum yeniden baslatinca twrpye geri donuyor.yedek alip seri no adli klasore teli seri nosunu yazdim sonra icindekileri silip linkdeki dosyanin icindekileri kopyaladim yaklasik 5 gb boyutunda.biyerde hatami yapiyorum anlamadim

yardim edebilcek kimse yokmu?yukleyen varsa bi anlatirsa nasil yapcagimi

beyler gm9 pro'ya treble rom kurucam android 10 ama romlarin hepsinde cakma google camera bulunuyor pixel telefonlarindaki gercek google camerayla alakasi yok ozellik felan bulunmayan cok igrenc foto ceken camera yazilimlari var. benim problemim su.android one olmasina ragmen 4,5 ayda bir guvenlik guncellemesi veriyorlar. bu telefona treble rom yuklemek istiyorum ama bana gm9 pronun orjinal camera yaziliminin apksi lazim. biri bana bu konuda yardimci olabilirmi?

beyler gm9 pro'ya treble rom kurucam android 10 ama romlarin hepsinde cakma google camera bulunuyor pixel telefonlarindaki gercek google camerayla alakasi yok ozellik felan bulunmayan cok igrenc foto ceken camera yazilimlari var. benim problemim su.android one olmasina ragmen 4,5 ayda bir guvenlik guncellemesi veriyorlar. bu telefona treble rom yuklemek istiyorum ama bana gm9 pronun orjinal camera yaziliminin apksi lazim. biri bana bu konuda yardimci olabilirmi?
Geliştirici arkadaş üniversite sınavlarına hazırlanıyor. O yüzden bu ara siteye bakması çok zor.​

Forumu takip etmeye devam edin.
Yeni romlar geliyor :)

Değerli kullanıcılar ben şimdi kuracağım fakat indirdigim dosyanın içinde twrp imaj dosyası ve uygun adb sürümü var mı? Yoksa uygun dosyaları nereden temin ede bilirim? Ayrıca USB driver için de öneride bulunabilecek bir ustam var mı? Son bir soru daha kusuruma bakmayın ama.Ben şimdi romun içindeki serino klasörünün komple içindeki dosylaei mi değiştireceğim yoksa cihazın birkaç haneli seri nosunu mu degistirecegim?

Değerli kullanıcılar ben şimdi kuracağım fakat indirdigim dosyanın içinde twrp imaj dosyası ve uygun adb sürümü var mı? Yoksa uygun dosyaları nereden temin ede bilirim? Ayrıca USB driver için de öneride bulunabilecek bir ustam var mı? Son bir soru daha kusuruma bakmayın ama.Ben şimdi romun içindeki serino klasörünün komple içindeki dosylaei mi değiştireceğim yoksa cihazın birkaç haneli seri nosunu mu degistirecegim?
Twrp ile herhangi birşeyi backup yapın.
Konuda verilen backup ın içini sizinkiyle değiştirin.
Sonra restore kısmına girin ve yüklemeyi yapın

Yazılımı adb üzerinden sorunsuz kuruyorum ancak cihaz her açıldığında Sisteminizde bir problem oluştu hatası alıyorum.

Yazılımı adb üzerinden sorunsuz kuruyorum ancak cihaz her açıldığında Sisteminizde bir problem oluştu hatası alıyorum.
Twrp restore kısmından kuruluyor.
Custom rom normaldir hatalar olur illaki. Düzenlemeleri ilerde yapılır

merhaba ben bunu yukledım sonra kilidi kapadım teleefonda kırmızı unlem <!> your device is corrupted it cannot be trusted and will not boot hatası veriyor ne yapmam lazım ?

Geri
Üst Alt