Stock Rom Auris TB-701 Rom

Şarja Takıp Bekleyin Hocam Bi Süre
Abicim 30 dk şarjda açılmasını bekledim AURİS açılışından ileri gitmiyor ? A33_U70_U708HC_1603061_20160524 böyle bir rom var ama hangi program destekleyip yükler bulamadım yardımcı olma imkanın var mı

Abicim 30 dk şarjda açılmasını bekledim AURİS açılışından ileri gitmiyor ? A33_U70_U708HC_1603061_20160524 böyle bir rom var ama hangi program destekleyip yükler bulamadım yardımcı olma imkanın var mı
Konudaki Tooldan Denedinimi

Konudaki Tooldan Denedinimi
Konudaki program desteklemiyor .Sayfayıda kirletmiş gibi oluyorum ama ; Anlamadım olay cihaz Frp istiyordu genelde yazılımdan sonra kalkıyor ama bu attığım yazılımda açılışda kaldı malesef

Konudaki program desteklemiyor .Sayfayıda kirletmiş gibi oluyorum ama ; Anlamadım olay cihaz Frp istiyordu genelde yazılımdan sonra kalkıyor ama bu attığım yazılımda açılışda kaldı malesef
Nomral Frp Yöntemlerini Deneseydiniz keşke Yazılım Atmadan Önce.. Cihaza Yazılım Yükeleyip Tekrardan Yazılım İşlemi Bitiikten Sonra Hard Reset Atın

Denedim hepsini yazılım attıkdan sonra recovery mode geçmiyordu
Bendeki tablet auris yazısında kalıyordu. Şu şekilde çözdüm:
1-Driverları kurduktan sonra Ses Açma + Power ile recovery moda giriyoruz.
2-Reboot bootloader yapıyoruz.
3-FactoryTool programında firmware kısmında update.img seçip kırmızı butona basıyoruz.
4-5 dakika sonra tablet açılıyor. Tablet Android 8.1 sürümüne geçiyor.Ekli dosyayı görüntüle 3583
Aynı Sorunla Karşılaşan Arkdaş Cözümü Paylaşmış Deneyin İsterseniz

3-FactoryTool programında firmware kısmında update.img seçip kırmızı butona basıyoruz.
4-5 dakika sonra tablet açılıyor. Tablet Android 8.1 sürümüne geçiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 3583
Bu yöntemde tarafımca denenmiştir.8.1 versiyonudu cihaz yükleme sonrasıda frp kalktı wifi ile giriş yapın hesap sormuyor.Cihaza yazılımı yükledikten sonrada 8.1 versiyonunda oluyor.

Bu Model Var Elimde Wifi Çekiyor Bağlanıyor Ama İnternet Yok Diyor Bu Hatanın Çözümü Bilen Varmı

4-5 dakika sonra tablet açılıyor. Tablet Android 8.1 sürümüne geçiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 3583
emeğine sağlık ustam.ama bende aynısını yaptım hata da almadan sorunsuz bitiyiyor ve auris yazısında kalıyor tşkürler

Geri
Üst Alt