Hayır, bildirim gelmiyor.

PMTEST Moduna aldım, programın driverlerini de yükledim fakat tableti bağladığımda connect yazısı gelmiyor. Aşağıda "bu usb aygıtı tanınmadı" diye bildirim alıyorum. Bilginiz var mıdır?
USB driver sorunu olabilir. Windows 10 ise Digital imzayı devre dışı bırakın. Ayrıca aygıt yöneticisinde cihazın durumu nasıl?

Şu şekilde gözüküyor:

Screenshot_1.png

Arkadaşlar bu videoyu youtube a yükleyen benim ama bi şekilde kendi kanalımdan dahil silinmiş nasıl oldu bende anlamadım

ptest moduna sokduk ama cdc drıverı ısdıyor mkına

tesekkurlee ustat bu işlemde sorun cozuldu elıne salık kolay gelsın ıyı calısmalar
Casper VIA S7 3G Tablet FRP kırmak için.

Tablet ses açma+ kısma+ güç tuşuyla pmtest mode alındıktan sonra, usb bağlanıp, ilk önce root cihaz yeniden açınca erase yapılır. İşlem tamam. İşlem yapmadan önce cihaz factory reset yapılmalıdır.

Program

8fbf723be438c8877e7debd15a3b76b1.jpg

bunu casper vıa s8dede deneyin

Tablet ses açma+ kısma+ güç tuşuyla pmtest mode alındıktan sonra, usb bağlanıp, ilk önce root cihaz yeniden açınca erase yapılır. İşlem tamam. İşlem yapmadan önce cihaz factory reset yapılmalıdır.

Program

bunu casper vıa s8dede deneyin

Program

tamamdır oldu

Geri
Üst Alt