47038c7642233439d1ed2ec67b0d1007.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

..OK
Reading Device Info.......OK
Product: Vanzo
Device Chipset: mt6739
Device Model: GM8 go
Device Serial: 0123456789ABCDEF
Android Version: 8.1.0
Android SDK: 27
Architecture: armeabi-v7a
Free space in system disk: 41M
Phone Mode: Normal Mode
Checking Root Permission.......OK

d6e0d05994ee344b151bd84333ed859b.jpg

Merhaba şimdi ben orijinal boot dosyasını geri yükledim ve tekrar lock yaptım fakat Mart güncellemesi de hata veriyor

Attım fakat güncellemeyi indiriyor yeniden başlat diyor başlattığımda recovery modda yarıya yakın gelince duruyor ve hata yazıyor
Tekrar yazılım yükleyin ama sitemizdeki fastboot rom var onu yükleyin. Sonra format atın ve Wi-Fi ile güncelleme yapın. Fastboot rom için cihazı unlock yapın. Hepsi sitemizde mevcut. Arama yerinden bulabilirsiniz.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Nisan 2019 güncellemesi almış cihaza nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Eğer güncelleme tarihiniz daha eski veya yeni ise lütfen uygun root dosyasını kullanın.

Her güncelleme de root fark ediyor. Ve güncelleme tarihine uygun olmayan root dosyaları cihazda sorunlara sebep veriyor. Mesela Wi-Fi ve Bluetooth çalışmaması gibi sorunlar oluyor.

O yüzden cihazınızın ayarlarına girip bakın 5 Nisan 2019 güncellemesi almış ise bu root dosyasını kullanın. Sorunsuzdur gerekli testleri yapılmıştır.

Önce cihazınızı unlock yapın sitemizde paylaştım. Ardından root dosyasını yükleyin.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Dosyayı fastboot modda fastboot flash boot boot.img şeklinde yükleyin.

Dosya içinde cihaza ait hem Stock boot hemde rootlu boot dosyası mevcuttur.

Memnun kalmaz iseniz root olayından eski haline Stock boot dosyasını aynı şekilde yükleme yaparak root kaldırabilirsiniz.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

Gizli İçerik
Gizli İçerik

Son düzenleme:
Teşekürller ustam

Teşekkürler üstad

5 nisan defalarca denendi kesinlikle işe yaramıyor

5 nisan defalarca denendi kesinlikle işe yaramıyor
Root yaptıktan sonra cihazı Wi-Fi ile bağlayıp Magisk Manager içine girin ve güncelleme yapın. Cihazı 2 kere kapatıp açın.

Direk gelip burada karalama yapmanız hiç hoş olmadı. Bu dosyayı bizzat deneyerek test ederek ekledik.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Nisan 2019 güncellemesi almış cihaza nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Eğer güncelleme tarihiniz daha eski veya yeni ise lütfen uygun root dosyasını kullanın.

Her güncelleme de root fark ediyor. Ve güncelleme tarihine uygun olmayan root dosyaları cihazda sorunlara sebep veriyor. Mesela Wi-Fi ve Bluetooth çalışmaması gibi sorunlar oluyor.

O yüzden cihazınızın ayarlarına girip bakın 5 Nisan 2019 güncellemesi almış ise bu root dosyasını kullanın. Sorunsuzdur gerekli testleri yapılmıştır.

Önce cihazınızı unlock yapın sitemizde paylaştım. Ardından root dosyasını yükleyin.

Dosyayı fastboot modda fastboot flash boot boot.img şeklinde yükleyin.

Dosya içinde cihaza ait hem Stock boot hemde rootlu boot dosyası mevcuttur.

Memnun kalmaz iseniz root olayından eski haline Stock boot dosyasını aynı şekilde yükleme yaparak root kaldırabilirsiniz.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
.

Admin benim iki sorum olucak flash boot boot.img yaparken telefon kapalı olmalımıdır? Bide flash boot boot.img yaptıktan sonra ne yapmalıyım

Admin dosyayı indirdik daha açık anlatırmısınız

Geri
Üst Alt