Yardım Hometech HT 10MT (Rose Gold - Çift Sim)

HeeBee

Üye
Merhaba herkese iyi forumlar. Öncelikle forumda ve internette uzun aramalar yaptıktan sonra başlık açıp yardım istiyorum. yaptıklarım ve karşılaştığım sorunları madde madde anlatmak isterim;

-Cihaz susmuş şekilde elime geçti bataryasını 3.7 volt üstüne aldım (şoklayarak) ne tepki verdiğini görmek için. Logoda resetleniyordu. sonra hard reset atıp kurtulurmu diye baktım ama cihaz aynı, susmuş bi şekilde yazılım diye ağlıyor :)

-Yazılım işlemini yapmak için kolları sıvadım driverlarımı kurdum SP Flash Tool son sürümünü kurdum ve sitesinde olmadığı için forumdan ve internetten bulduğum stock romları yüklemek için program için araştırma yaptım ayarlarını yaptım ve kader anı.. Yazılım yüklenmeye başladı ve %41 de takıldı 20-30 dakika sonra 4008 hatası verdi.

-sonra araştıra araştıra tekrarlı yaptıklarımı kısaca yazacağım.
hatanın sebeplerine batarya, kablo, program sürümü gibi gibi şeylerdi ve her türlü şeyi denedim.

batarya sökük - batarya şoklandıktan sonra - batarya %50 seviyelerinde

ugreen data kablosuyla - ortalama kalite bi kabloyla

Sp Flash Tool un 3 farklı sürümüyle

Ve genede sonuç alamadım arkadaşlar bana bi yardım be :)

Kullandığım stock rom isimleri
HT 10MT 18.05.2017
HT10MT 12.09.217
(yeni ekran diye bi rom daha varmış forumda gördüm ama linki kırık olduğu için ulaşamadım eğer birinizde varsa onuda denemek isterim)

Yanlış rom ondan kesiyor tam uygun romu bulmanız lazım.

Tekrardan merhabalar. Hocam rom u bulamiyordum. Buldum ve hallettim. O bahsettigim "yeni_ekran" falan diye ismi olani buldum yabanci bi kaynaktan baya aradiktan sonra. Forma geri donus yapamadim ciktigim icin ama cozuldu bilgisiyle muhtemelen gece yazarim.ve romu paylasirim

Tekrardan merhabalar. Hocam rom u bulamiyordum. Buldum ve hallettim. O bahsettigim "yeni_ekran" falan diye ismi olani buldum yabanci bi kaynaktan baya aradiktan sonra. Forma geri donus yapamadim ciktigim icin ama cozuldu bilgisiyle muhtemelen gece yazarim.ve romu paylasirim
Bu cihazların yazılımları hepsi vardı bizde ama arşivimiz silindi.​

Geri
Üst Alt