Yardım Huawei Honor 10 COL-L29 Android 8.0 IMEI Repair

elinizde hcu box var sa cihazın arka kapak söküp edl moda önce bootloader yapıp sonra işlem yapabilirisiniz eld moda

play store vs buraları kullanabilecekmiyiz ?
Sorun Olmaz Güncelleme Vs Herşeyi Yapabilirsiniz.
Eyvallah ben Antalyadayım burda varmı sizin gibi bu işte prof arkadaş tanıdığınız ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sorun Olmaz Güncelleme Vs Herşeyi Yapabilirsiniz.
Bu işi yapan bir yazlılımcıya gittim , yok gelememiş kırılmıyor dedi , bende ustam senin son durumlardan haberin yok ozan dedim cıktım , sizin box lar yada bu paylaşımlar , bu işi yapanlar arasında ağdan yada bir şekilde payalşım oluyor değilmi ,

Eyvallah ben Antalyadayım burda varmı sizin gibi bu işte prof arkadaş tanıdığınız ?

Bu işi yapan bir yazlılımcıya gittim , yok gelememiş kırılmıyor dedi , bende ustam senin son durumlardan haberin yok ozan dedim cıktım , sizin box lar yada bu paylaşımlar , bu işi yapanlar arasında ağdan yada bir şekilde payalşım oluyor değilmi ,
Hcu ile sürüm düşürülmeden yapabilirsiniz, cihazı edl moda alıp Uygun olan fastboot dosyasını yükle repair yap sorunsuz çalışır android 9.1 denendi android 10.0 denendi sorunsuz oluyor işlemde takılı kalırsan modem resurce dosyasını yüklemen gerekecek

Uzaktan bağlantı aracılığıyla yapıyoruz. Türkiye'nin en büyük mobil iletişim cihazlarının yazılımsal desteği buradadır.Başkalarına itibar etmenize gerek yok yukardaki numaradan iletişime geçin,15 dakikada işleminizi gerçekleştirelim.

ustalar salam micro sd
IMG_20210213_185533.jpg
kartla bunun surumun düşüre bilirmiyim ? mükünse firüare linkin paylaşın

Geri
Üst Alt