İstek Huawei P9 Lite Format Sonrası Klavye Sorunu

A

ATMACA7

Huawei p9 Lite telefonuma Hard format attım (faktory reset+cache reset) telefonu açtım kurulum için dil seçimi yapıyorum devam ediyorum wifi ye bağlanmak için şifre girecem klavye sesli komut özelliği aktif şekilde açılıyor normal tuşlu klavyeye ulaşamıyorum çıkmıyor bu şekide de şifre girmeme izin vermedi wifi kısmını atladım kurulum için gmail kurulumu gerekli aynı sorun ordada var maili sesli komutla yazabilsem de şifreyi sesli komutla girişine izin vermiyor ilerleme kat edemedim bu şekilde kaldı telefonum yardımcı olurmusunuz.... ne denediyesem sesli komut kapanmıyor normal klavyeye geçiş yok..
IMG_2734.jpg

Huawei p9 Lite telefonuma Hard format attım (faktory reset+cache reset) telefonu açtım kurulum için dil seçimi yapıyorum devam ediyorum wifi ye bağlanmak için şifre girecem klavye sesli komut özelliği aktif şekilde açılıyor normal tuşlu klavyeye ulaşamıyorum çıkmıyor bu şekide de şifre girmeme izin vermedi wifi kısmını atladım kurulum için gmail kurulumu gerekli aynı sorun ordada var maili sesli komutla yazabilsem de şifreyi sesli komutla girişine izin vermiyor ilerleme kat edemedim bu şekilde kaldı telefonum yardımcı olurmusunuz.... ne denediyesem sesli komut kapanmıyor normal klavyeye geçiş yok..Ekli dosyayı görüntüle 10811
Yazılım yükleyerek çözülür yada eft dongle ile frp kırılır. Sonra klavye düzeltilir. Nerede oturuyorsunuz yakın ustamız varsa yönlendirelim

Yazılım yükleyerek çözülür yada eft dongle ile frp kırılır. Sonra klavye düzeltilir. Nerede oturuyorsunuz yakın ustamız varsa yönlendirelim

bana yöntemi anlatan bir adres atarsanız kendim halledebilirim odinle samsunglara rom atmıştım bir çok kez mevkim trabzonun köyleri zor ulaşım:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana yöntemi anlatan bir adres atarsanız kendim halledebilirim odinle samsunglara rom atmıştım bir çok kez mevkim trabzonun köyleri zor ulaşım:)

Bilgisayarınız var mı?​

ustam bilgisayar kalvyesi tak usb den öyle yaz şifreyi açılınca klavyeyi düğzeltirsin

var evet

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

Dediğiniz gibi pc ye bağladım benim telefonda kurulum yapamadığım için kapalı olan tekniği denedim lakin sonuç alamadım eksik birşey mi yaptım acaba
IMG_2739.jpg
IMG_2740.jpg

üstat bana yolladığınız linkteki gibi sd kartımı (class 10 64 gb bir sd card) düzenledim formatladım xfad olarak dload klasörü mü oluşturdum içine indirdiğim dosyayı zip olarak attım telefona taktım kapattım denilen usulde açtım telefonu yükleme yapamadım yüzde 5 den sonra bu hatayı adlım...
IMG_2743.jpg
zipten çıkardım UPDATE.APP olarak attım yine olmadı flash bellekle OTG ile bağladım aynı sonuç neden okumuyor mu anlamadım
IMG_2742.jpg

üstat bana yolladığınız linkteki gibi sd kartımı (class 10 64 gb bir sd card) düzenledim formatladım xfad olarak dload klasörü mü oluşturdum içine indirdiğim dosyayı zip olarak attım telefona taktım kapattım denilen usulde açtım telefonu yükleme yapamadım yüzde 5 den sonra bu hatayı adlım...Ekli dosyayı görüntüle 10830 zipten çıkardım UPDATE.APP olarak attım yine olmadı flash bellekle OTG ile bağladım aynı sonuç neden okumuyor mu anlamadımEkli dosyayı görüntüle 10831
sdcardı gormuyor olabilir
veya yazilim dosyasında sorun olabilir
Hangi Boxlar Mevcut?

Sdcard Değiştirip Deneyin Olmazsa Farklı Yazilim Dosyası Deneyin.
sd card değiştirdim bir faydası olmadı tavsiye edeceğiniz yazılım varsa deneyeyim bunuda moderatör arkadaşınız önermişti yazılım belirlemede çok bilgim yok.

Geri
Üst Alt