merhaba sp flashtool ile nasil yuklenecek bu rom msm downloadtool var icerisinde verdiginiz pie romu yukledim telefon imei sildi simdide yanlis bilgi veriyorsunuz mbn dosyasi olmadan ofp bazli rom nasil yuklrnrcek sormasi ayip

cevap yazarsaniz sevinirim belki bilmedigimiz birsey vardir sizin bildiginiz

r15 pronun islemcisi mtk mi ki sp flashtool ile yuklenebilsin

Konular ust uste seri sekilde acildigi icin yanlis yazmis olabiliriz. Cihaz qualcom muş
merhaba sp flashtool ile nasil yuklenecek bu rom msm downloadtool var icerisinde verdiginiz pie romu yukledim telefon imei sildi simdide yanlis bilgi veriyorsunuz mbn dosyasi olmadan ofp bazli rom nasil yuklrnrcek sormasi ayip
Sp flash tool ile yukleyemezsiniz tabiki.
Dedigim gibi acele konu oldugu ocon pek ayrinti veremedik bazi yanlisliklar olmis olabilir de.

Islem hata resimlerini aldiginiz probleme dair resim atarmisiniz

Cihaz verdiğiniz beta p rom atınca imei 0 hale geldi ardından msm download tool ile stock rom flashlamaya calisiyorum her yolu denedim lakin msm download login ekranında kalıyor maalesef turkiyeden oppo account alınamadığı için cozulemiyor endonozya daki forumlardan ogrendigim kaderi ile msm şu anda yeni surumlerde çalışmıyormuş lütfen beta p paylaşımını kaldırın cihaz imei siliyor dönüşü de yok yani tel elimizde kaldı bekleyeceğiz

Sizin ufak hata dediginiz cihazın kullanılamaz hale gelmesi demek lütfen paylaşımlara dikkat edelim bakın ben şu anda cihazı kullanamiyorum

Herhangi bir box mevcut varmi elinizde

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef şuan için download tool yeni modeller için çalışmıyor

Bütün boxlari ve dungle denedik chimera dâhil hiçbiri desteklemiyor maalesef

Cihaz paam00 r15 dream edition cihaza forumda konusu olan android p betayı recoveryden update olarak yükledim daha sonra rom kurulumu bittikten sonra cihaz açıldı ama cihazda imeiler 0 0 idi ve mm hatası veriyordu yani mobil şebeke yoktu ve hâlâ öyleydi taki bugüne kadar cihaza coloros forumdan son update olan ozip dosyasını bulup kurdum yine recoveryden ve cihaza reset attıktan sonra cihaz orjinale döndü buseferde google service framework hatası veriyor hiçbirşey kurulmuyor kurmaya kalktıgımda ise oppo id istiyor malum oppo id turkiyede alınamıyor şu anda sadece alo diyor hiçbirşey kurulamıyor apk dosyalarida dâhil oppo store daki whatsapp da dâhil herşey oppo id istiyor

Cihazın tam flash romu mevcut değil mevcut olanda ise msm download tool çalışmıyor butun dongle ve boxlar ile deneme yaptım maalesef hiçbiri desteklemiyor cihaz kendi cihazim bugüne kadar çözemediğim hicbir cihaz olmadı ama bunu bir türlü cozemiyorum aldığım hatayı yüklüyorum

Ekli dosyalar

• 1537104922286.jpg
    1537104922286.jpg
    23.3 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2018-09-17-20-47-01-68.png
    Screenshot_2018-09-17-20-47-01-68.png
    350.7 KB · Görüntüleme: 46
Cihaz paam00 r15 dream edition cihaza forumda konusu olan android p betayı recoveryden update olarak yükledim daha sonra rom kurulumu bittikten sonra cihaz açıldı ama cihazda imeiler 0 0 idi ve mm hatası veriyordu yani mobil şebeke yoktu ve hâlâ öyleydi taki bugüne kadar cihaza coloros forumdan son update olan ozip dosyasını bulup kurdum yine recoveryden ve cihaza reset attıktan sonra cihaz orjinale döndü buseferde google service framework hatası veriyor hiçbirşey kurulmuyor kurmaya kalktıgımda ise oppo id istiyor malum oppo id turkiyede alınamıyor şu anda sadece alo diyor hiçbirşey kurulamıyor apk dosyalarida dâhil oppo store daki whatsapp da dâhil herşey oppo id istiyor
hocam bunu nasıl yaptınız bende sürekli oppo yazsında kalıyor .

Geri
Üst Alt