İstek Redmi Note 10 Bootloader açma

Emin2805

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar, bir sorum olacaktı.

Redmi Note 10 (sunny) Emiui 13 Bootloader açamıyorum. çünki iki hattın IMEI süresi bittikten sonra cıhaz elime geçti ve cıhazı mı hesabına geliştrici ayarlarından ekleyemiyorum, bunun herhangi bir şekilde açma imkanım var mı ?

Cıhazı edl moda alıp Engineer rom Bootloader açmdan yükleyebilirmiyim ?!?!

Birde Edl mod için illaki arka kapak açmam mı gerekiyor yoksa bunu Minimal ADB Fastboot uygulaması ile edl moda alsam yetmez mi ?

Ve miflash ile edl modda flash yapabilirmiyim

Selamın aleyküm arkadaşlar, bir sorum olacaktı.

Redmi Note 10 (sunny) Emiui 13 Bootloader açamıyorum. çünki iki hattın IMEI süresi bittikten sonra cıhaz elime geçti ve cıhazı mı hesabına geliştrici ayarlarından ekleyemiyorum, bunun herhangi bir şekilde açma imkanım var mı ?

Cıhazı edl moda alıp Engineer rom Bootloader açmdan yükleyebilirmiyim ?!?!

Birde Edl mod için illaki arka kapak açmam mı gerekiyor yoksa bunu Minimal ADB Fastboot uygulaması ile edl moda alsam yetmez mi ?

Ve miflash ile edl modda flash yapabilirmiyim
bbot kilidini açmana gerek yok repair yapcaksan direnç değişmesi gerek sonra eng rom sonra repair sonra globale döncen

bbot kilidini açmana gerek yok repair yapcaksan direnç değişmesi gerek sonra eng rom sonra repair sonra globale döncen
Çok teşekkür ederim Usta,
Eng romu Edl modda mı atıyorum yoksa Fastboot modda ve hangi program ile atıyorum Mı Flash mı yoksa başka program ile mı

Birde usta Repair işlemi Çift olunca direnç değişiyor diye biliyorum, tek de değişmeme gerek var mı

Geri
Üst Alt