Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy A20 SM-A205F Modeline Ait Hızlı Yazılım Linkini Paylaşacağım;

Yazılımı Odin / Z3X / Chimera / Octoplus / EFT vb. Araçlarla Yükleyebilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

Gizli İçerik

Son düzenleme:
Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy A20 SM-A205F Modeline Ait Hızlı Yazılım Linkini Paylaşacağım;

[Gizli içerik]
resekkürler

Wifi çalışmama sorununu çözermi.?

Çözer büyük ihtimalle o sorun root ile ilgilidir
Eğer root yoksa ve yazılım atınca bu sorun düzelmezse wifi mac adresi kontrol edilmelidir
A205F U6 PreRooted Firmware (A205FXXS6ASL4) fix Fingerprint and Wifi Android 9 Pie yazılımını buldum bir yerden. Ama cihazda Oem Unlock=(1) olduğu için yükleyemiyorum. Cihazda hesap kapalı. Ve bootloader unlock edildi. Nedir bu download ekranında gözüken Oem Unlock olayı. Cihazda wifi açıldı ve gmail hesabı eklendi. Oem Usb Hata Ayıklamadan açıldı. RMM kaldırıldı. Bu Oem Unlock olayını nereden kaldıracağız.

A205F U6 PreRooted Firmware (A205FXXS6ASL4) fix Fingerprint and Wifi Android 9 Pie yazılımını buldum bir yerden. Ama cihazda Oem Unlock=(1) olduğu için yükleyemiyorum. Cihazda hesap kapalı. Ve bootloader unlock edildi. Nedir bu download ekranında gözüken Oem Unlock olayı. Cihazda wifi açıldı ve gmail hesabı eklendi. Oem Usb Hata Ayıklamadan açıldı. RMM kaldırıldı. Bu Oem Unlock olayını nereden kaldıracağız.
Download mod fotoğrafını atar mısınız
Bu cihazdan daha önce yaptım prenormal sorununu wifi'a bağlayıp çözdüm

Download mod fotoğrafını atar mısınız
Bu cihazdan daha önce yaptım prenormal sorununu wifi'a bağlayıp çözdüm
İlgin için sağol. Sorun prenormal değil zannedersem. Prenormal Checking te zaten. Yani kalkmış vaziyette. Sorun, hesap olmasada download modunda Oem Unlock On gözükmesi zannedersem.

İlgin için sağol. Sorun prenormal değil zannedersem. Prenormal Checking te zaten. Yani kalkmış vaziyette. Sorun, hesap olmasada download modunda Oem Unlock On gözükmesi zannedersem.
Cihazı unlock yaptın mı
Videodaki işlemi yap off(u) yazar orada

[Gizli içerik]
odin ile yüklenmezmi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

[Gizli içerik]
boot loder kilidi açmak lazım mı odin ile yüklerken

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt