Yardım Samsung Galaxy A30 SM-A305F U2 Soft Brick

mert_33

Üye
a305f u2 imei repiar yapılmıştı şebeke çekmiyordu her ne yaptıysam yazılım format root vsire imei ng sorunu vardı orjinal imei dahi yüklemiyordu en son oct üzerinden repair efs yaptım logo da kaldı çaresi nedir açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum combine yazılım almıyor pit hatası veriyor

a305f u2 imei repiar yapılmıştı şebeke çekmiyordu her ne yaptıysam yazılım format root vsire imei ng sorunu vardı orjinal imei dahi yüklemiyordu en son oct üzerinden repair efs yaptım logo da kaldı çaresi nedir açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum combine yazılım almıyor pit hatası veriyor
Chimera Varsa Cihimeradan Yükelmeyi Denermisiniz Yazılımı

cimera var ustam cihaz logo da takılı kaldı hiç bi şekilde açılmıyor

Combinaiton Yükledinizmi Hocam Combinaiton +Frımware Yapsaydınız

Combinaiton Yükledinizmi Hocam Combinaiton +Frımware Yapsaydınız
ustam combine pit hatası veriyor yüklemiyor 3 farklı combine yükledim aynı hata yüklemiyor cihaz elimde kaldı yazılım alıyor root alıyor ama combine pit hatası veriyor.
combine içindem modem dosyasını ayıklayıp atıyorum yine de almıyor

ustam combine pit hatası veriyor yüklemiyor 3 farklı combine yükledim aynı hata yüklemiyor cihaz elimde kaldı yazılım alıyor root alıyor ama combine pit hatası veriyor.
combine içindem modem dosyasını ayıklayıp atıyorum yine de almıyor
Eft dongle varmı elinde

bende yok ama burda başka telefoncu arkadaşım da var ona götürebilirim

bende yok ama burda başka telefoncu arkadaşım da var ona götürebilirim
Telefonu ve yazılımı alıp oraya gidin.
Eft pro kurup açın.
Resimdeki gibi yükleyin açılır
Screenshot_2.png

Emmc sorunu değil cihazın EFS'si bozulmuştur. Uygun efs dosyasını bulup odinden yüklemesi gerek.

Geri
Üst Alt