Yardım Samsung Galaxy A32 SM-A325F Şebeke Sorunu

mstfcn1708

Üye
Merhaba iyi bayramlar,

Daha önceden root ile IMEI repair yapılmış Galaxy A32 cihazına Android sürümü normalden 2 sürüm daha geride diye (11 di ama 13 güncellemesi aldı.) sıfırdan Odin ile stock Rom kurdum sürümü ise 1 Şubat 2024 güvenlik güncellemesine sahip sürümü. Güncelleme yaparken sanırım eksik yedek aldım IMEI hala kayıtlı şekilde olmasına rağmen muhtemelen cihaz sertifikası gitti *#0011# kodunu yazıp kontrol ettiğimde IMEI Certi: FAIL 2 0 yazıyor. İletişim bilgilerinizden ulaştım bayramdan sonra dönüş yapılacak mesajı geldi ama eğer cihazı tekrar sertifikalamak mümkün değilse geri iade edebilirim telefonu ancak otomatik onaylanmadan önce fazla sürem yok o yüzden konu olarak açtım ki sertifikalama işleminin mümkün olup olmadığı anlamak için eğer mümkün ise bayramdan sonra da iletişime geçebiliriz.

IMEI hala kayıtlı Root ise güncelleme yapmadan önce vardı sıfırlanınca gitti mi yoksa hala var mı emin değilim kontrol edemedim bootlader kilidi hala açık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihazın arama ekranına *#1234# kodunu gırın cıkan ekranı ss alıp atın
certificate mümkünmü diye bakayım

Ekli dosyalar

• IMG-20240411-WA0002.jpg
    IMG-20240411-WA0002.jpg
    23.4 KB · Görüntüleme: 4
patch certificate mümkündür

patch certificate mümkündür
Teşekkür ederim peki pahalı bir işlem midir telefonu zaten 2300 TL ye aldık yapılmasına değer midir yani YouTube dan baktım kendim çözebilir miyim diye ama sizin de forumda belirttiğiniz gibi ücretli araçlar gerekiyormuş anladığım kadarıyla

Teşekkür ederim peki pahalı bir işlem midir telefonu zaten 2300 TL ye aldık yapılmasına değer midir yani YouTube dan baktım kendim çözebilir miyim diye ama sizin de forumda belirttiğiniz gibi ücretli araçlar gerekiyormuş anladığım kadarıyla
uzaktan destek veren ekibimiz size bilgi verecektir maliyet konusunda

Geri
Üst Alt