Samsung Galaxy A50 SM-A505F Root Sonrası Hafıza 64 GB' dan 16 GB'a Düştü

madex

Üye
Arkadaslar merhaba cihazim 64 gbti ve arama ve mesaj atamiyordum imei sorunluydu sanirim farkli bir dosya yukledim ve su anda imei geldi fakat cihaz 64gbtan 16gb oldu. Imei gitmeden cihazi nasil geri 64gb yapabilirim. Yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler

format atin duzelicektir tekrar patch sertifikat yapin sebeke gelsin

Arkadaslar cozumu buldum telefonu kapatip ses acma ve power tusuna basarak recovery modta actim wipe cache partiton sildim daha sonrasinda wipe factory reset yaptim telefon acildiginda imei gelmemisti biraz daha bekleyince kendi kendine geldi :D tesekkurler

Arkadaslar cozumu buldum telefonu kapatip ses acma ve power tusuna basarak recovery modta actim wipe cache partiton sildim daha sonrasinda wipe factory reset yaptim telefon acildiginda imei gelmemisti biraz daha bekleyince kendi kendine geldi :D tesekkurler
Cozdugunuze sevindim

Sorununun çözülmesine sevindim ancak telefonlarınıza yazılımsal müdahalelerde bulunurken yapacağınız bazı hatalar maddi olarak sizi zorlayacak masraflara yol açabilir. Dikkatli çalışmalar, iyi günler.

Geri
Üst Alt