Stock Rom Samsung Galaxy J2 Core SM-J260F Firmware Odin Fail

Paradoks

Üye
Merhaba bugün J2 core cihazına odin ile yazılım yüklemeye çalışırken direkt olarak fail hatası verdi. Cihazımın yazılım versiyonu siyah fotoda yazıyor. Atmak istedigi yazılım diger fotograf. Neden atak istedigimi de belirtiyim belki yazılım atmaya gerek kalmaz telefonum rootlu oldugundan rootu tamamen kaldirmak istiyorum google playde satin alim gerceklesmiyor rootu olursa elle rootu kaldırsan dahi kabul olmuyor. Birde 2. Resimde odin ile hepsini tek tek gerektigi yerlere eklerken home_csc bosta kalıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191225-230804.jpg
    Screenshot_20191225-230804.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 96
  • 20191225_231304.jpg
    20191225_231304.jpg
    5.8 MB · Görüntüleme: 87
yukleme çalısıtıgınız yazılım cıhazınızn yazsılımı deıl.home csc ve FARKETMIYOR.hangısnı ısterssen onu yukle.

Merhaba bugün J2 core cihazına odin ile yazılım yüklemeye çalışırken direkt olarak fail hatası verdi. Cihazımın yazılım versiyonu siyah fotoda yazıyor. Atmak istedigi yazılım diger fotograf. Neden atak istedigimi de belirtiyim belki yazılım atmaya gerek kalmaz telefonum rootlu oldugundan rootu tamamen kaldirmak istiyorum google playde satin alim gerceklesmiyor rootu olursa elle rootu kaldırsan dahi kabul olmuyor. Birde 2. Resimde odin ile hepsini tek tek gerektigi yerlere eklerken home_csc bosta kalıyor
Download SM-J260F_1_20190913210414_tgmv7z6s29_fac.zip, TUR Region - Fan club Sfirmware.com
Bu yazılımı yükleyiniz
Yüklemek istediğiniz yazılım sürümü uyumlu değil

yukleme çalısıtıgınız yazılım cıhazınızn yazsılımı deıl.home csc ve FARKETMIYOR.hangısnı ısterssen onu yukle.
Sürümünü 7.1 yapıcaktım
J260 ile başlıyor dosyalar. Surumunu dusurmek istedim
Download SM-J260F_1_20190913210414_tgmv7z6s29_fac.zip, TUR Region - Fan club Sfirmware.com
Bu yazılımı yükleyiniz
Yüklemek istediğiniz yazılım sürümü uyumlu değil
Teşekkürler

Firmware U4 you want to write U1.It didn't.You also need to write firmware U4

Verdiğim yazılım yüklenmesi gerek
Mrb hocam verdiğiniz RAR lı dosyanın içinden 5 adet .tar dosyası cıktı hangilerini odine eklememiz lazım. AP BL CP CSC HOME_CSC
Ben istiyorum ki telefonumun verileri silinmesin ama root tamamen kalksın

Mrb hocam verdiğiniz RAR lı dosyanın içinden 5 adet .tar dosyası cıktı hangilerini odine eklememiz lazım. AP BL CP CSC HOME_CSC
Ben istiyorum ki telefonumun verileri silinmesin ama root tamamen kalksın
Ap
Bl
Cp
Home Csc

Bu şekilde seçip yükleyin.
Cihazınıza daha önce Repair işlemi yapılmışsa şebekeniz gider

SMART switch ile yedek alın. İşiniz garanti olsun

Ap
Bl
Cp
Home Csc

Bu şekilde seçip yükleyin.
Cihazınıza daha önce Repair işlemi yapılmışsa şebekeniz gider

SMART switch ile yedek alın. İşiniz garanti olsun
hocam stock romu yükledim doğrulama başarısız başlıgı altında bütünlük doğrulaması başarısız olmuş kısacası en altta reset butonu vardı resetlemek zorunda kaldım sizde bu normal mi normalse neden başarısız diye hata verdi. Verilerimin silinmesini istememiştim

hocam stock romu yükledim doğrulama başarısız başlıgı altında bütünlük doğrulaması başarısız olmuş kısacası en altta reset butonu vardı resetlemek zorunda kaldım sizde bu normal mi normalse neden başarısız diye hata verdi. Verilerimin silinmesini istememiştim

Smart switch ile yedek alsaydınız keşke.

Geri
Üst Alt