Çözüldü Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330F Unlock Nasıl Yapılır

braveturks

Üye
Düzenleme: Telefonun Knox sayacı 1 olduğundan işlemler başarılı olmadı. Knox sayacının 0 olması gerekiyor. Bu yüzden işlemleri unlock sim kart ile yaptık. :)

Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330F Unlock işlemi için işleme aldım. Elimde unlock kart var. Fakat ben unlock kullanmadan cihazı root yapıp Z3x ile kırmayı deneyeceğim. İşlemleri bitirdikten sonra gerekli dosyaları ve çözüm yolunu paylaşacağım.

Cihazı root yapmak için ben EFT dongle kullanacağım.

9b99af279a4374038a003e0d99cda022.jpg

Not: Cihaz EFT Dongle kullanılarak başarılı bir şekilde root yapıldı. Unlock işlemi için Z3X kullanıldı. Fakat knox sayacı sıfır olmadığından işlem başarısız oldu. Şimdi knox sayacı eft dongle kullanılarak sıfırlanacak.

Ekli dosyalar

• j330f unlock.jpeg
    j330f unlock.jpeg
    90.3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330F Unlock işlemi için işleme aldım. Elimde unlock kart var. Fakat ben unlock kullanmadan cihazı root yapıp Z3x ile kırmayı deneyeceğim. İşlemleri bitirdikten sonra gerekli dosyaları ve çözüm yolunu paylaşacağım.

Cihazı root yapmak için ben EFT dongle kullanacağım.

9b99af279a4374038a003e0d99cda022.jpg
Hocam galiba knox 0 olmalı ve cihaza combinasyon yüklemesi yapmanız lazım.

Aynen Hocam, cihaza daha önce müdahale edilmiş. Knox sayacı yükselmiş. O yüzden z3x ile işlem yapılmıyor. Ben de mecburen unlock kart kullandım. Yani
Mecburen hocam çünkü EFT Dongle ekibi özellikle belirtmiş knox sayacı 0 olması lazım. Knox arttığı zaman 0 olma ihtimalini araştırdınız mı hocam. Varmı öyle bir ihtimal. Bildiğim kadarı ile knox sayacı artınca geri düşmüyor.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Z3X ile nasıl yapıyoruz? Knox sayacı 0, root yükleyince 1 olacak, root yüklemeden mi unlock yapıyoruz ? Detaylı anlatırmısınız ?

Z3X ile nasıl yapıyoruz? Knox sayacı 0, root yükleyince 1 olacak, root yüklemeden mi unlock yapıyoruz ? Detaylı anlatırmısınız ?
Düzenleme: Telefonun Knox sayacı 1 olduğundan işlemler başarılı olmadı. Knox sayacının 0 olması gerekiyor. Bu yüzden işlemleri unlock sim kart ile yaptık. Gerekli Acıklamalr Yukarda Yaazılı Hocam Chimera Yada octoplus Varsa ordanda Deneybiliriniz

Arkadaşlar, bendeki cihazın knox sayacı 0 şu anda, z3x ile ne yapmam gerekir onu soruyorum, root yüklersem knox 1 oluyor sanırım yanlış mı biliyorum. Cihazı download moda alıp mı unlock yapıyoruz ?

Arkadaşlar, bendeki cihazın knox sayacı 0 şu anda, z3x ile ne yapmam gerekir onu soruyorum, root yüklersem knox 1 oluyor sanırım yanlış mı biliyorum. Cihazı download moda alıp mı unlock yapıyoruz ?
bunu denermisin

Cihazı Acık Şekilde Bağlayıp Yapacaksınız Hocam

İade ettim teşekkürler.

Geri
Üst Alt